• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Biočaje pro děti. Fungují?

15. ledna 2010 
Ahojky máte některá zkušenosti s biočaji?Dneska jsme byly u doktora a tam byl letáček bio výživa.Bylo tam právě spousty biočajů,dneska jsem si v lékárně dva objednala,ale než je začnu používat chtěla,bych vědět jestli s tím máte některá zkušenost.Objednala jsem čaj tišící a čaj na dobrou noc na spaní.Zajímalo by mne jestli opravdu fungují?Poradí někdo? :slight_smile:
15. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikdo s tím nemáte zkušenosti? :sweat_smile:
15. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
miselll za desat minut, takto na obed, nemozes ocakavat ze ti tu niekto chytro napise :confused: :grinning:
15. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
misellll, myslíš s bylinkovými čaji obecně nebo jejich bio variantou? Účinek by měl podle mě být stejný, já si kupuju biočaj pro kojící, ale hlavně proto, že mi chutná :wink:
15. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rimmel:No jo jsem to ale jelito :grinning: :sweat_smile:
15. led 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luthien.k-No já jsem malé dávala čaj od Hummana(taky na dobrou noc)a teda žádný učinek jsem po tom neviděla :sweat_smile: Tak jsem právě chtěla vědět jestli ty biočaje třeba nejsou lepší :confused:
15. led 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To pochybuju, zkušenost sice nemám, ale u "bio" výrobků jde jen o způsob pěstování surovin na jejich výrobu bez chemie atd., ale na účinnost to podle mě vliv nemá.
15. led 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
miselll,rozhodně nečekej,že ti po čaji,který se jmenuje na dobrou noc,bude lépe spát :slight_smile:
my skoro jiný nepijeme a rozhodně se spaní nezlepšilo
bio variantu ti chválim :wink:
ty už dáváš čaje?
plně kojené dítě nemusí dostávat pít
15. led 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
efkas:Malá je na UM.Doktor nám říkal,že trošku čaje na zahnání žízně je dobrý :slight_smile: No to jsi mne nepotěšila a já myslela,že trošku lépe spinkat bude :sweat_smile:
15. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau,

kupuju fenykl bio, a několik mi jich poslala i kamarádka z německa. Přijde mi že mají takovou "opravdovější chuť" než obyčejný fenyklový čaj který piju já. koupila jsem i nějaký na spaní, ale myslím že nějaké bylinky na uklidnění asi pomůžou, ale zas od toho člověk nemůže čekat zázrak.
15. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melerin díky,no já jsem moc zvědavá,ale je mi jasné,že hned jak se nenapadne nepadne a bude spinkat:slight_smile:
15. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek