Biočaje pro děti. Fungují?

misellll
15. led 2010

Ahojky máte některá zkušenosti s biočaji?Dneska jsme byly u doktora a tam byl letáček bio výživa.Bylo tam právě spousty biočajů,dneska jsem si v lékárně dva objednala,ale než je začnu používat chtěla,bych vědět jestli s tím máte některá zkušenost.Objednala jsem čaj tišící a čaj na dobrou noc na spaní.Zajímalo by mne jestli opravdu fungují?Poradí někdo? 🙂

misellll
autor
15. led 2010

nikdo s tím nemáte zkušenosti? 😅

rimmel
15. led 2010

miselll za desat minut, takto na obed, nemozes ocakavat ze ti tu niekto chytro napise 😕 😀

luthien.k
15. led 2010

misellll, myslíš s bylinkovými čaji obecně nebo jejich bio variantou? Účinek by měl podle mě být stejný, já si kupuju biočaj pro kojící, ale hlavně proto, že mi chutná 😉

misellll
autor
15. led 2010

rimmel:No jo jsem to ale jelito 😀 😅

misellll
autor
15. led 2010

luthien.k-No já jsem malé dávala čaj od Hummana(taky na dobrou noc)a teda žádný učinek jsem po tom neviděla 😅 Tak jsem právě chtěla vědět jestli ty biočaje třeba nejsou lepší 😕

luthien.k
15. led 2010

To pochybuju, zkušenost sice nemám, ale u "bio" výrobků jde jen o způsob pěstování surovin na jejich výrobu bez chemie atd., ale na účinnost to podle mě vliv nemá.

efkas
15. led 2010

miselll,rozhodně nečekej,že ti po čaji,který se jmenuje na dobrou noc,bude lépe spát 🙂
my skoro jiný nepijeme a rozhodně se spaní nezlepšilo
bio variantu ti chválim 😉
ty už dáváš čaje?
plně kojené dítě nemusí dostávat pít

misellll
autor
15. led 2010

efkas:Malá je na UM.Doktor nám říkal,že trošku čaje na zahnání žízně je dobrý 🙂 No to jsi mne nepotěšila a já myslela,že trošku lépe spinkat bude 😅

meleri
15. led 2010

čau,

kupuju fenykl bio, a několik mi jich poslala i kamarádka z německa. Přijde mi že mají takovou "opravdovější chuť" než obyčejný fenyklový čaj který piju já. koupila jsem i nějaký na spaní, ale myslím že nějaké bylinky na uklidnění asi pomůžou, ale zas od toho člověk nemůže čekat zázrak.

misellll
autor
15. led 2010

melerin díky,no já jsem moc zvědavá,ale je mi jasné,že hned jak se nenapadne nepadne a bude spinkat🙂