Blinká, má prdíky. Nevím si s ní rady

marfys
28. únor 2011

No malá mě občas blinká,ale hlavně ji trápé prdíky,tak ji co nejvíc dávám odgrkávat,no a tím to všechno začne ☹ . Ale jinak děkuji za rady a zkušenosti 🙂

veverka_
3. bře 2011

ahojky na prdíky - kapičky sab simplex, baby calm popřípadě bio - gaia - ty jsou drahé, cvičení s nožkami, teplé na bříško a pozor na stravu, je tady o tom už myslím diskuze, tak se mrkni 😉

faraya
4. bře 2011

prosím, než zkusíte všechny ty chem. hnoje (pardon, já už jsem na ně alergická, jak to cpou hned všichni automaticky jako první), nechcete zkusit rady našich matek? 1-2 čaj. lžičky silného odvaru z kmínu, nebo fenyklu?

myskyva
4. bře 2011

emulgel Pupík,masírovat bříško a cvičit s nožičkama...u nás to vždy zabralo 🙂

kajka1j
4. bře 2011

Ahoj.já jsem byla a ještě i dnes někdy používáme kapky sab simplex jak už je tu jednou psáno ,ale jinak jsem dávala feniklový čaj je granulovaný od 1.týdne a podávala jsem ho malímu skoro do 7.měsíců .Tak vám držím palečky ať to co nejdřív přejde vím jaký to je malej na to hodně trpěl a kapky jsou vážně dobrý a mazali jsme bříško

veverka_
5. bře 2011

@faraya baby calm je přírodní

8petule8
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verled
13. bře 2011

ahoj, my jsme měli lefax a ten jedinej zabíral na prdíky a čaj, ale někomu nedělá dobře, na blinkání, je super ten svatojánský chleba, prodává ho nutrilon a i když kojíš, můžeš to dávat po lžičkách a taky podložit matraci klínkem, tak sand něco pomůže.-)

ivarei
14. bře 2011

Na blinkání dáváme kombinaci Nutritonu - AR mléka - po papání Gastrotuss, na prdíky jsme měli snad vše (Sam Simplex - nebo Lefax, to je stejné složení; Baby Calm, Pupík), nakonec pomohly probiotické kapky Bio Gaia. Zkoušeli jsme i probiotika Bifiform, ale bez efektu. Tak ať je brzy líp.

werunka21
14. bře 2011

Na prdíky máme probiotika Laktobacílky baby - velká spokojenost. Pokud kojíš, tak opravdu pozor na to, co jíš. U nás fenykl působil opačně a taky byly velké problémy po nápoji Caro. To když jsem se tady na diskusi dočetla, nevěřila jsem a fakt to bylo tím 😅 . Taky jsme blinkali po jídle i po hodině, v jakékoliv poloze. Časem se to spraví. Postýlku podložte. Po odbrknutí po mlíčku blinká ještě teď, ale to bude tím, že už nevydrží chvilku v klidu

zorina
17. bře 2011

Ahoj,
taky bojujeme s prdíkama a odbrkáním. Po i mezi kojením si vždycky odbrkne ale stejně pak vydává takové divné zvuky jako by ji to tam ještě tlačilo a to ji ještě hodinu poponáším a dělám psí kusy. Prdíky má taky ale cvičíme a mažeme bříško flatulinem, někdy je to lepší někdy horší. To s tím nápojem Caro mě překvapilo taky ho piju werunka 21 kde je tom ta diskuse? díky moc