8měsíční chlapeček blinká bez teplot a bez průjmu

andy65
2. zář 2017

Ahoj třeba to tu už bylo..ale mam 8 měsíčního chlapečka.. dneska je to poprvé, kdy nevim proč zvracel.. když zvracel před tím tak jsme jeli na pohotovost a řekli že je to z jídla..dneska : dala jsem mu oběd žloutek rýži mrkev květák.. všechno už měl a bez problémů..a dneska po dvou hodinách ze spaní začal kašlat a pak blinkal ale ne obloukem, velkým proudem to z něj teklo.. když to nebyl oběd začalo ho nakopávat jako dospělého..a vyšli z něj stejně jen sliny.. nebo asi i žaludeční šťávy.. říkala jsem to i na pohotovosti s tím posledním zvracením ale nic mi na to neřekli jen že to je mechanické podráždění žaludku..teploty nemá a i se usmívá kope breptá.. nemáte s tím někdo zkušenosti? Děkuju..

andy65
autor
2. zář 2017

Jediný co mi dalo smysl..dostal od tchyne a tchana chleba ale bylo to uz predevcirem..ale presne takhle mu bylo zle kdyz ho mel poprve..

odula
2. zář 2017

@andy65 me takhle jednou mala blinkala asi v 7 mesicich kasi. Dala jsem ji spat, vzbudila se a normalne blinkala jak pises - s "nakopavanim". Proste ji to asi nesedlo bylo to na ni asi moc tezky. Bejt tebou pozoruju kdy a co mu to dela a nabonzuju to na pravidelny prohlidce (kdyz to bude castejsi tak bych tedy asi jela k detskymu samozrejme driv).

andy65
autor
2. zář 2017

Děkuju ;).. když právě že od toho prvního chleba až to teď ani naznak zvracení..a nejhorší je že nemá teploty nic a budu s nim muset mezi nemocný..:( ale asi mi nic jinyho nezbude když mu nebude dobře..

keksikova1
2. zář 2017

Já teda nevím, ale pokud jednorázove zvracel,nic dramatickyho bych v tom nehledala,nejspíš mu to prostě nesedlo no..A chleba před dvěma dny už v žaludku dávno nemá. Pokud má lepek normalne zavedeny,proc by mu měl chleba vadit a obzvlášť po takovy dobe? Já nevím jak ostatni,ale pro me teda jednorázový zvracení bez jiných potíží a okolnosti není důvod návštěvy doktora a už vubec ne pohotovosti..ale jak rikam, možná to ostatní vidí jinak..

odula
2. zář 2017

@keksikova1 no ja bych na pohotovost taky nemel a,psala jsem o pravidelny prohlidce. A k doktorovi bych sla kdyby decko zvracel pravidelny,pripadne nekolikrat denne

ladyhacek
2. zář 2017

naše DR mi na zvracení doporučila obyčejný černý čaj z ledničky (syn má tedy 2,5 roku)
Kdyby zvracel i zítra v pondělí bych šla k DR. Nemohl ten žloutek být třeba špatný?
Nebo se mohl ,,přecpat´´ a nesedlo mu to. Raději bych mu dala ,,dietu´´ suché věi - rýže, vařené maso ...

keksikova1
2. zář 2017

@odula to souhlasím, kdyby zvracelo víckrát, byla by teplota, průjem, úraz nebo cokoliv,tak jo..Ale takhle az na periodickou,připadne se objednat..btw-jak to dopadlo u vás s tim vyšetřením? Od zprávy v katolickach na tebe myslím..
@andy65 chce to klid,deti občas proste blinkaj 😉 😘

andy65
autor
2. zář 2017

No tak se omlouvám.. asi se tu nesmí teda nic psat.. ono když zvrací i potom co se probudil tak sem s nim na pohotovost jela.. vypadalo to dost nehezky kdyz ho nakopava a on pak pobrekava a nemuze se poradne nadechnout..zavedeny lepek ma a presto mi dr. na prohlídce vynadala ze chleba nema do roka u dítěte co dělat..mazu tu diskuzi.. mějte se hezky

keksikova1
2. zář 2017

@andy65 ja jsem to vubec nemyslela zle,promin..

keksikova1
2. zář 2017

@andy65 a vůbec, jsem toho zas tolik neřekla, ne?

andy65
autor
2. zář 2017

@keksikova1 No ja zas taková histerka nejsem abych jela s každým bebickem do nemocnice..tohle me prostě vylekalo..asi neřekla ale ani hezky to nevyznělo

andy65
autor
2. zář 2017

@ladyhacek no vejce jsem kontrolovala a bylo dobrý..porce byla běžná jako vždy.. děkuju

andy65
autor
2. zář 2017

Asi mu to zase nějak nesedlo sice nevim po čem..jen jsem chtěla zkušenost ;)

keksikova1
2. zář 2017

@andy65 chtěla jsem napsat něco jizlivyho, ale nechám si to pro sebe. Je mi lito,ze se tvůj chlapeček vyblinkal a ze jsem ti řekla něco, co se te tak strasne dotklo. Nechtěla jsem se te dotknout,jen jsem řekla svuj názor- s tim ale asi musíš počítat na diskuzním fóru..

andy65
autor
2. zář 2017

@keksikova1 říkejte si jízlivýho co jen chcete ;)..chtela jsem jen radu..a i kdyby jste sem napsala cokoli vy asi vám to napíšu na trochu jinak..a myslím že jsou i fóra s divnějším dotazem.. děkuju za přívětivý názor..jsem matka 8 měsíců tak bohužel ještě nevím co je a co není normální..u druhého asi budu vědět

andy65
autor
2. zář 2017

@keksikova1 mě jen vadilo že jste to napsala tak že jsem histericka matka co lítá s každým ublinknutim
..ale když nevím po čem.. nevadil by mi váš nazor kdybych z něj tohle nevycetla.. každopádně děkuju

keksikova1
2. zář 2017

@andy65 bojim se něco napsat,abych te neurazila,tak mlcim a preju hodne štěstí!

andy65
autor
2. zář 2017

@keksikova1 Ja jsem vám to už vysvětlila..jak to vyznělo.. omlouvám se.za přehnanou reakci.. děkuju vám také

mkonupkova
2. zář 2017

Za sebe muzu rict, ze jsou to zuby!!! Resila jsem to 14 dni!! Kazdy prikrm mi po dvou hodinach vyzvracel, proudem a jak u dospeleho, presne jak pises.. resila jsem to i s MUDr. Nejdriv mela podezreni na zanet zaludku, tak jsem mela par dni (idealne alespon 4 dny) jen kojit. Kojila jsem radeji cely tyden a pak dala prikrm a zase!!!! Nabrali nam krev a udelali vsemozne testy a poslali nas na ultrazvuk briska. VSE BYLO CISTE, JEN TOBIK PORAD ZVRACEL!!! No a najednou ze dne na den vse ok a objevil se zoubek.... 🙂 preji pevne nervy..

andy65
autor
2. zář 2017

@mkonupkova no mě to pak taky napadlo ;) my máme už dva oba koukaj.. uvidime uvidíme 🙂.. děkuju za příspěvek..

eli_luc
2. zář 2017

@andy65 ahoj, jen me napadlo...neuhodil se nějak poslední 2 dny co začal zvracet do hlavy? Moje dcera má po operaci hlavy kvůli hematomu a pokaždé se mě ptali zda nezvrací bez teplot a průjmu

andy65
autor
2. zář 2017

@eli_luc ahoj..hodně štěstí s dcerkou..nn nepraštil..furt přemýšlím co by to mohlo být.