• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Blinkání u 5ti měsíční dcerky. Je to normální?

1. ledna 2010 
Ahojky,nema nekdo stejny problem,jako ja?Me dceri ted bude 5 mesicu a stale blinka.Bydlim v zahranici a podavam ji umele mleko,typu Nutrilon se zahustenim,refluxove mleko.Ze zacatku to trochu pomohlo i ted,ale stale blinka dal.Prubezne.Ne jen po piti.Byli jsme uz dvakrat u doktora a dali ji kapky na blinkani protoze nepribirala,jak by mela.Ted uz je to dobre,kapky ji uz nedavam,protoze pak uz take nezabiraly.Nevim,jestli je to normalni a kdy se to ztrati.Taky mi nechce jist zadne prikrmy,takze jen mleko,obcas ty detske susenky,co se davaji do mleka.
30. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik toho vypije? u nás to bylo to samé, malý vypil všechno a klidně by si dal i víc, tak mě nenapadlo, že se může přepíjet. už jsem nevěděla co, ale i přes to, že se tvářil jako hladový, jsem mu snížila dávku mléka a hned bylo po blinkání. sice nám tak dva tři dny trvalo, než si zvykl, že mu mlíčko dochází rychleji, ale pomohlo to.
30. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo,taky by to bylo mozne,to urcite.Kazdopadne byli jsme u doktora znovu vcera a nasadil takove kapky,taky sirup, a musim ji fakt budit po 8 hodinach.Dnes rano jsem ji davala v 5,slupla to a hned spala dal.Zda se ale ze to zacina zabirat,zatim.Dovedela jsem se taky,ze pribrala az az,takze uz si nedelam starosti.S prikrmama pry nemusim spechat,az se pry uzdravi,tak zacnu znovu. :wink: Dekuji za odpoved
31. pro 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky monina,nas prcek ma skoro 6 mesicu a vyzvraci napul skoro vse co je ridsi,znam tady jednu maminku(berenika)ktera ma chlapecka ,ktere tohle skoncilo v 8-9 mesicich.je to dost neprijemne,porad prevlikat a vslekat,ale casem to prejde samo.malemu jsem davala do mleka nutriton a ani to nepomahalo,vzdy si aspon ublinknul.ted misto nutritonu davam do mleka par detskych susenek.a docela to pomaha,a pres den davam po mensich davkach.
1. led 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
monina8 nas Danik zvraci jeste do ted. uz ne tak moc protoze dostava vetsinou tuhou stravu ale kdyz mu dam mliko,nebo caj tak blinka. kdyz byl maly litalo to z neho uplne vsechno-no asi ne protoze pribiral ale mela sem takovy pocit. :sweat_smile: Pokud ti uz probira tak budes asi muset jenom vydrzet. nam bylo receno ze to prejde samo.. A vazne uz je to mnouhem lepsi! :wink:
1. led 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek