Blinkání u 5ti měsíční dcerky. Je to normální?

monina8
30. pro 2009

Ahojky,nema nekdo stejny problem,jako ja?Me dceri ted bude 5 mesicu a stale blinka.Bydlim v zahranici a podavam ji umele mleko,typu Nutrilon se zahustenim,refluxove mleko.Ze zacatku to trochu pomohlo i ted,ale stale blinka dal.Prubezne.Ne jen po piti.Byli jsme uz dvakrat u doktora a dali ji kapky na blinkani protoze nepribirala,jak by mela.Ted uz je to dobre,kapky ji uz nedavam,protoze pak uz take nezabiraly.Nevim,jestli je to normalni a kdy se to ztrati.Taky mi nechce jist zadne prikrmy,takze jen mleko,obcas ty detske susenky,co se davaji do mleka.

laska.nezna.hranic
30. pro 2009

a kolik toho vypije? u nás to bylo to samé, malý vypil všechno a klidně by si dal i víc, tak mě nenapadlo, že se může přepíjet. už jsem nevěděla co, ale i přes to, že se tvářil jako hladový, jsem mu snížila dávku mléka a hned bylo po blinkání. sice nám tak dva tři dny trvalo, než si zvykl, že mu mlíčko dochází rychleji, ale pomohlo to.

monina8
autor
31. pro 2009

Jo,taky by to bylo mozne,to urcite.Kazdopadne byli jsme u doktora znovu vcera a nasadil takove kapky,taky sirup, a musim ji fakt budit po 8 hodinach.Dnes rano jsem ji davala v 5,slupla to a hned spala dal.Zda se ale ze to zacina zabirat,zatim.Dovedela jsem se taky,ze pribrala az az,takze uz si nedelam starosti.S prikrmama pry nemusim spechat,az se pry uzdravi,tak zacnu znovu. 😉 Dekuji za odpoved

jeudi
1. led 2010

ahojky monina,nas prcek ma skoro 6 mesicu a vyzvraci napul skoro vse co je ridsi,znam tady jednu maminku(berenika)ktera ma chlapecka ,ktere tohle skoncilo v 8-9 mesicich.je to dost neprijemne,porad prevlikat a vslekat,ale casem to prejde samo.malemu jsem davala do mleka nutriton a ani to nepomahalo,vzdy si aspon ublinknul.ted misto nutritonu davam do mleka par detskych susenek.a docela to pomaha,a pres den davam po mensich davkach.

momin
1. led 2010

monina8 nas Danik zvraci jeste do ted. uz ne tak moc protoze dostava vetsinou tuhou stravu ale kdyz mu dam mliko,nebo caj tak blinka. kdyz byl maly litalo to z neho uplne vsechno-no asi ne protoze pribiral ale mela sem takovy pocit. 😅 Pokud ti uz probira tak budes asi muset jenom vydrzet. nam bylo receno ze to prejde samo.. A vazne uz je to mnouhem lepsi! 😉