Bolest břicha, když zvedám malého. I častěji čůrám

mikulka
14. kvě 2009

Ahoj holky, můj malý má 7700 kg. Poslední dobou mně hodně bolí břicho, když ho zvedám a taky chodí častjěi čůrat. Právě když ho zvednu, nejčastěji z lehátka či ze země, mám takový tlak do podbřišku a chce se mi čůrat. Bojím se, že to mám dole po porodu povolené. Břicho mám i oteklé, veliké. ☹ Jenže malého zvedat musím, že jo, tak nevím, co s tím...
Máte to některá?

martinka81
14. kvě 2009

No já nevím, ale jestli máš břicho oteklé a veliké, tak bys měla jít co nejdříve k doktorovi. To určitě nemáš z toho, že zvedáš malého.

smajlik
14. kvě 2009

honem zítra na gyndu, to spíš bude zánět

paolin
14. kvě 2009

ahoj mikulko, u prvního synátora jsem měla podobné potíže. sotva jsem chodila..byla jsem na gyndě a ta mě hned hnala na UTZ. tam nic nebylo, tak šup se mnou rovnou na chirurgii, jestli to není kýla nebo slepák. nakonec to byl dlouhodobě natažený vaz v podbřišku. trvalo ještě cca 14 dni, než bolest zmizela. bylo to fujtajbl, ale nakonec nic závažného. určitě se objednej na gyndu, ať něco nezameškáš.

mousunek
14. kvě 2009

mikulka - byt tebou tak na nic necekam a slitni si k DR, je mozne ze ti rekne za mas namozene brisko, mozne ze zvedas maleho ze se ohnes a zvedas ne ze drepu muzzes mit neco utrzeneho, muze to byt zanet jak pise smajlik muze to byt cokoliv, ale hlavne to neodkladej....
Ja jsem se uz naucila zvedat maleho ne ze se k nemu ohnu, ale jdu do drepu a pak se zvedam, boleji me i mene zada ktera mam po urazu