Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Bolesti kloubů při kojení?

petraszi
4. lis 2018

Maminy, mate s tim nejakou zkusenost? Silene me boli zaoesti i kolena... Co na to?

priefi
4. lis 2018

@petraszi me pri kojeni obcas hrozne bolely nohy.... ale prechazelo to samo, pak se to zase vrstilo a casem zase prestalo. Je to neprijemne. Pokud Te ale klouby boli porad i mimo kojeni, tak se zeptej dr.nebo v lekarne na doplnek stravy, ktery by byl vhodny o behem kojeni

mary.jane
4. lis 2018

@petraszi teoreticky by ti mohl chybet kolagen... jsou k dostani v lekarne na jeho doplneni nejake preparaty nebo tchan chodil na nejake jeho injekce primo do kloubu. Ale samozrejme pricin tech bolesti muze byt mraky...

hezz17
4. lis 2018

Já brala Colafit. Silene mě bolela kolena, sednout na židli, na záchod bylo utrpení. Po pár týdnech to pomohlo.

petraszi
autor
4. lis 2018

Moc dekuji, poptam se teda v lekarne protoze to boli porad a ne jen behem kojeni. Nejhorsi to zapesti :( bojom se bral maleho :(

lucka662006
4. lis 2018

Osteogenon, pomáhal na bolest kyčle i bolest zápěstí. Může se i v těhotenství a při kojení, podle příbalového letáku, obsahuje nějaký vhodný komplex minerálů.

mary.jane
4. lis 2018

@petraszi jestli te hodne boli zapesti, tak by to take mohly byt karpalni tunely...

laskonka85
6. lis 2018

Taky mě bolí dost kolena, a normálně klouby na prstech, tak že mám problém otevřít si minerálku.

Sem začni psát odpověď...

Odešli