Botičky na stoupání na zahradě

emamaira
30. bře 2019

Dobrý večer, synovi je 14 měsíců, staví se kolem nábytku. Máme zahradu a teď když je krásně, tak s ním chci chodit ven. V kočárku moc neposedi, chce ven, popojde kolem veci, leze po kolenou. Co byste dali na nohy? Boty se mi kupovat zatim nechce, prece jen nechodí...

marticcelli
30. bře 2019

Co kožené capacky? Mi kluci je měli do doby, než se rozchodili a byly super i na ven, když bylo sucho

monaluza
31. bře 2019

Capacky typu Attipas (Yo! jsou levnejsi variantou)

badyr
31. bře 2019

@emamaira syn má Attipas a spokojenost, občas je má i doma, máme studené podlahy. Syn už sem tam udělá pár krůčků sám, ale boty jako takové budeme pořizovat až se opravdu rozchodí.

olga_
31. bře 2019

Nebo taky softshellové capáčky.

muhehehe
31. bře 2019

Attipas mi připadají hrozné, ta gumová bambule vepředu je nesmyslná, akorát mu to bude při lezení překážet... ale je fakt že bez té pevné paty si člověk moc nevybere.. dokud mi děti nechodily, dávala jsem venku kožené capáčky (TapTapi, Capiki... je jich plno), některé mají i trochu silnější ,,podrážku", tak to lépe izoluje od země. Ale myslím že když bude počasí takové, že ho necháte po zemi lézt, tak zároveň bude dobré i na capáčky 🙂

kittyy17
31. bře 2019

Kožené capáčky, nebo klasické papučky

puhelin
31. bře 2019

Davala jsem klasicke capacky, da se do nich koupit i "vlozka", ktera zesili podrazku, aby noha neprochladla.

uzivatelkapetra
12. bře 2024

Obnovuji diskuzi, líbí se mi ty ponožky s podrážkou ala attipas. Dívala jsem se, že má něco takového i lidl.
Máte někdo zkušenost nebo názor? Není to špatné?
https://www.lidl.cz/p/lupilu-detska-obuv/p10036...

veroniquecz
12. bře 2024

@uzivatelkapetra za mě ne, ani naše fyzio mi to nedoporucila, děti o tu špici zakopavaji. Teď bych dala softshell capaky na lezení, nebo první botky na capkani třeba Prewalkers nebo Bobux.