Boule po očkování?

cilka4488
2. dub 2017

Ahoj holky . Chci se zeptat zda někdo měl podobnou reakci na očkování jako my. Dceři je teď 6.měsíců. V lednu jsme měly 1 hexu. Reakce o.k ,ale po týdnu se jí udělala boule za krkem u zátylku i s modřinou docela velká. Jelikož malá nosila Pavlíkovy třmínky, dr to přisuzovala jim, že je má hodně utáhlé a předepsala nám Lioton 100 tisíc, který emm ani nezabral a pro tak malé děti ani nedoporučujou. No a teď jsme min.týden měly 2 hexu a dnes jsem si všimla, že se jí dělá další boule i s modřinou na boku u kyčle. Třmínky už měsíc nenosíme. Může to mít malá jako reakci na očkování, nebo mám radši mazat do nemocnice? Setkala jste se některá s takovou reakcí? Moc děkuji

kacireksro
2. dub 2017

male se delali v miste vpichu takove tvrde misto a za tyden to samo zmiizlo.

cilka4488
autor
2. dub 2017

@kacireksro jenže mi tu první už máme ty 2.měsíce:frowning2: a tu druhou ode dneška, ale ani jedna není v místě vpichu: -(

tery_s
2. dub 2017

@cilka4488 to k očkováni nebude, pokud to není v místě vpichu nebo v oblasti uzlin. Nemohlo ji neco kousnout/stipnout? Raději to nech vyšetřit a očkováni samozřejmě uveď až budou sbírat informace

kacireksro
2. dub 2017

@cilka4488 tak bych sla k lekari.ja mam doma 7.mes a taky radeji s kazdou neobvyklou veci radeji zajdu.