Broušení dveří a téměř roční dítě. Může to vadit?

26. kvě 2024

Ahoj, deda musel zkrátit dveře, začaly drhnout. Řezal to venku ale nechal otevřeno, takže to "spálené" dřevo bylo cítit domů. Může to nějak vadit miminku? Brzy bude roční.
Edit: zuzlalo suchý zip prelepeny lepidlem na krabičku (uchovavam v tom dětské kartičky se zvířaty), tu krabičku jsem už koupila s těma kartama. Nic na ni nepozoruju, hezky ji, pije.. teď spí. Taky by to mělo být ok?

rebe
26. kvě 2024

Až začne lozit, bude jíst trávu, kamínky, hlínu a sem tam nějaké hovínko. Věnuj pozornost něčemu jinému.

1pomnenka
26. kvě 2024

Jako fakt? Víš o tom, že někteří rodiče denně doma kouří a jejich děti to dýchají?

klokanka31
26. kvě 2024

@rebe Tak naše teda nikdy nejedla trávu, kamínky a další nesmysly 🤦‍♀️

klokanka31
26. kvě 2024

@1pomnenka A takový rodiče bych nakopala do pr****

mishka87
26. kvě 2024

A když kolem vás přijedeme auto, taky zacpáváš dítěti dýchací cesty, aby nedýchalo splodiny? Prosím tě, nebuď tak extrémně přecitlivělá. Takhle se z tebe stává matka helikoptéra a tu žádné dítě nechce. Až bude chodit a poznávat svět, to si teprve užiješ. Předpokládám, že ho nebudeš omezovat v pohybu s stát mu věčně za zadkem.

veru181
26. kvě 2024

@1pomnenka A to je snad v pořádku? To je přece naopak bez pochyby zdraví škodlivé.

Nechápu hned ty útočné komentáře. Myslím, že ani jedno dítěti neuškodilo, ale chápu, že člověk má, obzvlášť u prvního dítěte, strach.

marge_s
26. kvě 2024

@veru181 no tak, ja jsem extremne uzkostna precitlivela stara matka, ale tohle me taky uprimne rozesmalo. Se nediv 😉

veru181
26. kvě 2024

@marge_s I tak si myslím, že se dá reagovat mírněji 🙂. Až zakladatelka napíše desátý podobný dotaz během dvou dnů, budiž, ale takhle 🙂

autor
27. kvě 2024

Díky za odpovědi, první dítě no🥹 každopádně kameny, písek a kdejaky "pochutiny" ze země proběhly, to mě nechává kupodivu klidnou🤣