Bude jaro, kdy schováte fusaky?

glickaiva
17. bře 2010

Ahojky holky, tak už slibují jaro. Kdy schováte fusaky, při kterých teplotách, já se už nemůžu dočkat, už aby to bylo. Vážně mě to už nebaví, to věčný oblíkání x vrstev a babušení do fusaků, u mně dvě děti, i tu starší, když jdeme ven na celý den.

anke
17. bře 2010

uz jsou schovany, navic od zitrka ma byt nad 10st 🙂

rimmel
17. bře 2010

ziadny sme nemali 😀

jindri
17. bře 2010

glick: dnes jsem ještě jela s fusakem, malá měla jen lehkou kombinézu a pak jsem dávala i rukavičky, protože měla zmrzlé ručičky. Zítra ho ještě nechám, uvidíme, přeci jen je celou dobu v kočárku, nehýbe se ...

romana29
17. bře 2010

my taky neměli, ani loni. Zbytečnost 😀 - no já bych ho i loni měla, ale bohužel náš Danda byl už vloni tak velký, že se měl co dělat, aby se vlezl do sporťáku a fusak byl nemyslitelný....v největších mrazech - asi tak pětkrát 🙂 za zimu byl přikrytej tenkou dekou a přežil - s dvěma rýmama za celou zimu 🙂

samik2008
17. bře 2010

měli jsme ho na ty největší mraze,jinak ne,přikrývala jsem ho silnější dekou a tedkom trochu slabší

glickaiva
autor
17. bře 2010

teda to koukám, my byly zabalené ve fusaku a ještě v dece, to mám asi zimomřivé děti 🙂

jindri
17. bře 2010

trochu asi záleží, zda máme chodící, nechodící dítě a předpokládám, že nevlastníme všechny stejně tlusté fusaky. O nabalenosti dětí nemluvě 😉

ava
17. bře 2010

my jsme pořídili berana - max.spokojenost, zatím ho rozhodně schovávat nebudu, březen=za kamna vlezem, duben=ještě tam budem 🙂

shaula
17. bře 2010

Já dávám fusak tak do teplot okolo nuly, jak je +5 a více, tak nedávám. Deka by u nás neuspěla, neustále bych ji musela zvedat ze země 😀

sayast
17. bře 2010

mame fusak od emitexu a asi mam zmrzlinku 😅. dcera jen lezici nebo sedici v kocarku. fusak zhruba od nuly stale,kdyz bylo cca minus 10, tak pres teplou deku, ted ma fusak a slabou deku. neminim jeste schovavat. souhlasim s prispevkem od avy-brezen,za kamna vlezem...

romana29
20. bře 2010

Já určitě taky souhlasím s tím, že každé dítě je jiné. Náš malý je opravdu horkokrevný a i když v kočáře třeba hodinu seděl, tak v pohodě, bez fusaku, bez rukavic a ještě vysmátej 😀

majenka
20. bře 2010

My máme Emitex a také ho ještě nechávám 🙂 ...však mě by se také ještě nelíbilo sedět hodinu venku na lavičce-to bych umrzla 😅 . Malá si do něj strká i ruce, nechce je mít venku...prý fouká vítr a je zima 😀

misi78
22. bře 2010

My uz mame schovany 🙂 Ma nanoznik a deku.

chalotka
22. bře 2010

Taky se přidávám. Fusak schovaný ve skříni. taky máme jen deku a nánožník. A je to fajn. Doufám, že se počasí nezblázní . Už se mi ho nechce vytahovat 😝

spaagetka
22. bře 2010

Mám od Emitexu, ten co jde rozpůlit na zimní a letní verzi, takže tu fleecovou půlku jsem odepla a je jen v té bavlněno-šusťákové + nánožník, páč deku by vyhrabal a začal ožužlávat a muchlat, prostě by rozhodně neplnila ten účel, co má 😅

karolina11
24. bře 2010

Taky jsme už schovali zimní fusak. Používáme akorát deku, ale už taky jen malo, když malej usne v kočárku.. 😉

efkas
24. bře 2010

včera

luci_enka
25. bře 2010

My dneska, mame tady na slunicku 25 stupnu a mala spinka na verande v kocare 🙂

vendulka
25. bře 2010

ahojky, tak my dneska konecne uklidily fusak, vzala sjem deku ven a malou tim prikryla,ale po chvilce se odkopala, tak jsem dala deku do kosiku a byla spokojena..taky jsem tapala jestli ho uz dat pryc nebo ne,ale uvedomila jsem si, ze jsem ji ho v zime zacala davat az bylo pod nulou a ted je dost nad nulou a ja s nim jeste jezdila 😀

pattie
29. bře 2010

My máme takovou strašně šikovnou dětskou deku, která je zapínací na zip (myslím, že se tomu říká televizní pytel), takže může fungovat jeko takovej jarní fusak 🙂) Fusak už jsem zrušila, hned jak nastalo tohle teplo, jak je na 10°C je to pro víc jak roční dítě, který se hejbě blbost...

broskef
9. dub 2010

my schovali v uterý, fusak i nahožník, mám ji jen oblečenou