Budí se 2,5měsíční miminko hladem nebo bolestma?

alisha118
26. zář 2016

Zdravim moc prosím o rady a vaše zkušenosti. 2,5 měsíční miminko sev noci budí kroucením a přežvykuje a mne si ručičkami obličej. Kdyz ji dam dudlík tak ho začne uplně sat. Tak ji dam nakojit. Potom ale zase hlavne přežvykuje a i kdyz by spinkala, nekdy na chvili zabere, tak zas ji to probudí. Prijde mi ze chce neco do pusinky, ale přitom dudlik vyplivne..a zase si ho veme a zas vyplivne. Šermuje ručkama a tak dokola. Pak usne ale po prvim buzeni spi už jen tak 2hodky nekdy i 1,5. A to až do rana, tak neklidne se tam pokrucuje. Cim to může byt? Je kojená, ale většinou ji poslední kojeni (kolem 19h ) musim dat Um. Odpoledne totiz už je neklidna a porad hladova. Trpi i na brisko (ted hlavně navečer)..nakonec pres to kroucení usne, ale pak to je boj v noci. Dávám ji vecer Probiotika. Ma s tim nekdo zkušenosti? Ma v noci hlad nebo se budi kvuli necemu jinemu, abych ji tim kojenim ještě vice neublížila. Ale vzdy je to cca po 3 h. K ránu pak častěji.

petule284
26. zář 2016

S tímhle neporadím. Jen mě dětský říkal, že když se míchají dvě mlíka (mateřské a UM), že to není moc dobré pro zažívání. Že mimi potřebuje v žaludku pokaždé jiné enzymy na trávení a zbytečně to zatěžuje. Na bříško ta moje malá trpěla taky, ale to, co popisuješ neznám.

veruuu_kubesovic
Autor odpověď smazal
Zobraz