CAR na Obilním trhu

misicka455
24. bře 2018

Prosím o informace jak to chodí na obilnáku. V úterý jdeme na první schůzku do car na obilném trhu v Brně a vůbec netuším co od toho čekat. Jdeme k Dr. Crhovi. Je tu někdo kdo u něho byl? Jaký je ?

hanyas
9. kvě 2018

@misicka455 Crha je sam o sobe super doktor. Ale z Obilnaku jsme utekli. Takze asi tak.

misicka455
autor
9. kvě 2018

@hanyas mohu vědět proč?

misicka455
autor
9. kvě 2018

My zatím lítáme po vyšetření.

hanyas
9. kvě 2018

@misicka455 Určitě můžeš. Jen moc nevím, kde začít :D vlastně to začalo už při stimulaci. Kontroly se tam moc neřeší, takže si nás pozvali až za týden a aniž by věděli, jak reaguji, měla jsem si ještě před kontrolou píchnout injekci (teď už nevím název), která by zabránila prasknutí folikulů - bohužel, kdyby mi předtím udělali odběr krve, věděli by, že to nehrozí a že mi ta injekce spíš uškodí. Podělali mi tak celou stimulaci, kterou v polovině chtěli stopnout. To jsme odmítli, jelikož už jsme měli zaplacenou zálohu a dostali ze mě 4 folikuly. Ve všech naštěstí byla vajíčka, která se oplodnila a měla jsem ve finále 4 pěkné moruly (4denní embrya). Přišel na řadu ET, který dělal mistr světa přednosta Ventruba - když pominu to, že jsme na něj dvě hodiny čekali, přišel, z papírů nemohl vyčíst tvar a polohu dělohy, ale i tak, bez použití ultrazvuku a se slovy "Já to tam nějak šoupnu" mi tam embryjko vložil. Bylo z toho mimoděložní těhotenství... Zůstali nám tedy tři mrazáčci - jeden nepřežil rozmrazení, další dva údajně ano, ale nechytili se. Na Obilňáku se s IVF zastavil čas a razí se postupy jako před XXX lety. Nekvalitní mražení, začínající lékaři,... utekli jsme hned po prvním IVF. Prostě tam neumí zamrazit - osobně neznám nikoho, komu by se tam zadařil KET. Šanci máš pouze při čerstvém transferu, když ti ho nepo*erou....
Věnovali jsme jim 1 pokus a díky bohu za to, že jsme změnili centrum. Nechci Obilňák špinit, ale až když máš srovnání s jiným centrem, vidíš, jací jsou tam lůzři. Kdyby tě zajímalo cokoli, ráda ti odpovím...
P.S.: Co se týká vyšetření, taky žádná sláva. Dělají minimum toho, co by mohli.

misicka455
autor
10. kvě 2018

@hanyas a kam ted chodíte ?

absintka19
10. kvě 2018

@misicka455 my Helios. A hned prvnim ketem se povedlo. Mame temer rocni holcicku. Kontroly poctive, vse sledovano neustale, krev, horm.profil...nelituju.

hanyas
10. kvě 2018

@misicka455 i my jsme utekli do Heliosu. ET by zrejme vysel hned, ale embryjko to vzdalo skrze moje vysoke teploty a nasledujici KET mi ted kope v brise... v pondeli me ceka CS 😉
Jo a cenove nas vysel levneji soukromy Helios, coz nas prekvapilo.

absintka19
10. kvě 2018

@hanyas hlavne v Heliosu vedi co delaji. Moderni, spolehliva, rodinna firma s top vysledky.

hanyas
10. kvě 2018

@absintka19 presne tak. Helios rada doporucim. Nerikam, ze v Brne neni jiny kvalitni centrum, ale z Obilnaku fakt radsi pryc.

simeramis
Autor odpověď smazal
Zobraz
misicka455
autor
18. lis 2018

Tak ja záse mám kamarádku , která z Heliosu utekla na Obi a na první dobrou se povedlo. Já jsem tam zatím spokojená

hanyas
18. lis 2018

@misicka455 v ET na Obilnaku verim. Na uspesny KET bych tam nevsadila ani korunu. Ale drzim pesti, at se ti zadari! 💞 jak jsi daleko?

misicka455
autor
19. lis 2018

Za týden jdu na to 🙂)) Jiá věřím hodně je to naše posední šance 🙂))

hanyas
20. lis 2018

@misicka455 za tyden transfer nebo zacatek stimulace?

misicka455
autor
20. lis 2018

@hanyas
@hanyas transfér

hanyas
20. lis 2018

@misicka455 takže mrazáček? To budu držet pěsti! 🙂

misicka455
autor
20. lis 2018

@hanyas jj dík

hanyas
29. lis 2018

@misicka455 ahojky, tak už máš drobečka u sebe? 🙂

misicka455
autor
30. lis 2018

@hanyas jo jo už od pondělí . jsem strašně nervozní 🙂))

misicka455
autor
30. lis 2018

Nejraději bych už testovala 🙂)))

hanyas
30. lis 2018

@misicka455 ještě vydrž 🙂 snad tak budou // 🙂

hanyas
5. pro 2018

Tak už jsi testovala misicko? 🙂

misicka455
autor
5. pro 2018

@hanyas jo jo testovala nic ☹

hanyas
6. pro 2018

@misicka455 to mě mrzí 😞 máte ještě něco v mrazáku?

misicka455
autor
6. pro 2018

@hanyas ne-/

hanyas
6. pro 2018

@misicka455 tak budete zkoušet znovu?

misicka455
autor
7. pro 2018

@hanyas vůbec nevím počkám ještě na výsledky z krve jdu v pondělí a pak se uvidím, ae nicméně si chci dát nějaký čas odech od všeho.

hanyas
7. pro 2018

@misicka455 a kdy jsi zkoušela naposled testovat? Dnes je to 11.den po ket?

misicka455
autor
7. pro 2018

@hanyas testovala jsem pouze ten 9 den po ket . JJ dneska 11 den když nepočítám den ketu

hanyas
7. pro 2018

@misicka455 den transferu se nepočítá 😉 tak to ještě nehazej flintu do žita. Pořád ještě je naděje, že teď už by tam čárka byla 😊