• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Časopisy pro rodiče. Kupujete je pravidelně?

5. dubna 2009 
Ahoj maminky,
kupujete si pravidelně časopisy pro rodiče? Např. Maminka, Rodiče, Betynka, Máma a já, atd.. Myslíte, že je to dobrá a užitečná investice nebo spíš zbytečnost? Jaký časopis se Vám zdá nejlepší (pokud si tedy nějaké kupujete)?
4. dub 2007 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj petty .)) já si kupuju Maminku pravidelně a občas Miminko začala jsme někdy v 5.měsíci těhu a docela mě to bavilo pročítat cestou do práce..jinak se ty články hodně opakují, někde je hodně reklam já to vždycky v trafice prolistuju a když mě to zaujme tak koupím...např. moje sestra měla oblíbenou betynku :slight_smile:
6. dub 2007 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kupovala jsem betynku a miminko, ale je to samá reklama. Když něco hledám tak to najdu na netu. :slight_smile:
6. dub 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to tak same reklamy.. nekdy sice neco uzitecneho ale nejsem zastánce supermoderních kocárku a výbyvicky.. a navic bych do neceho takového ani neinvestovala penize. ale jinak ty pribehy a zkusenosti jsou fajn.. cetla jsem betynku taky v tehu ale tedka spise krtecka a ferdu mravence :grinning: :grinning:
6. dub 2007 ve 14:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja musim rict, ze se mi nejvice libi Mam a ja, mam ji i predplacenou...:o)
19. črc 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj petty,
já mám od začátku těhotenství předplacenou Maminku. Řekla bych, že se mi líbí ze všech časopisů tak nejvíc. V těhotenství jsem se z ní dozvěděla spoustu užitečných rad a teď je to teď pro mě takový příjemný odreagování, když si udělám chvilku, abych si k ní sedla, uvařila kafčo a přečetla pár stránek. :slight_smile:
20. črc 2007 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj petty,
já čtu miminko a betynku
17. říj 2007 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já čtu pravidelně Betynku a Máma a já - zbytek se mi nelíbí, miminko mi přijde hodně roztáhlý, aby v něm vůbec něco bylo...

a jestli se to vyplatí? hmm :slight_smile: nevím, každopádně mě to baví a často tam narazím na hodně zajímavostí - na net nemám tolik přístup, takže jo!
23. říj 2007 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky ja si kupuju betynku maminku a miminko...nejsou to zbytecne vyhozene penize ,ale postupne to zacina byt vsechno psane dokola kazdy rok o tom samem,obcas nake nove tema...ale stejnak kupuju :slight_smile:
3. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já čtu Betynku,ale nekupuji ji,půjčuji si v knihovně starší čísla.Mají tam toho plno.
3. dub 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám předplacenou Maminku, občas jsem si půjčila dřív Betynku, ale opravdu se to opakuje, takže Maminka je až až, víc bych toho nekupovala
3. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
Já si od těhu kupuji Betynku,Máma a já,Miminko a předplacenou mám i Maminku :sweat_smile:
Nemyslím si,že to jsou vyhozené peníze.Pak půjčuji kamarádkám,které mimi čekají :slight_smile:
3. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
já kupuji pravidelně betynku a miminko.Občas kouím i maminku
Také si myslím,že to nejsou vyhozené peníze!Mě se líbil speciál betynky pro děti od 0-12 měsíců!!!
5. dub 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek