Časopisy pro rodiče. Kupujete je pravidelně?

petty
4. dub 2007

Ahoj maminky,
kupujete si pravidelně časopisy pro rodiče? Např. Maminka, Rodiče, Betynka, Máma a já, atd.. Myslíte, že je to dobrá a užitečná investice nebo spíš zbytečnost? Jaký časopis se Vám zdá nejlepší (pokud si tedy nějaké kupujete)?

draga
6. dub 2007

ahoj petty .)) já si kupuju Maminku pravidelně a občas Miminko začala jsme někdy v 5.měsíci těhu a docela mě to bavilo pročítat cestou do práce..jinak se ty články hodně opakují, někde je hodně reklam já to vždycky v trafice prolistuju a když mě to zaujme tak koupím...např. moje sestra měla oblíbenou betynku 🙂

mama04
6. dub 2007

kupovala jsem betynku a miminko, ale je to samá reklama. Když něco hledám tak to najdu na netu. 🙂

georgine
6. dub 2007

no je to tak same reklamy.. nekdy sice neco uzitecneho ale nejsem zastánce supermoderních kocárku a výbyvicky.. a navic bych do neceho takového ani neinvestovala penize. ale jinak ty pribehy a zkusenosti jsou fajn.. cetla jsem betynku taky v tehu ale tedka spise krtecka a ferdu mravence 😀 😀

krisztina
19. črc 2007

Ahojky, ja musim rict, ze se mi nejvice libi Mam a ja, mam ji i predplacenou...:o)

akcul
20. črc 2007

Ahoj petty,
já mám od začátku těhotenství předplacenou Maminku. Řekla bych, že se mi líbí ze všech časopisů tak nejvíc. V těhotenství jsem se z ní dozvěděla spoustu užitečných rad a teď je to teď pro mě takový příjemný odreagování, když si udělám chvilku, abych si k ní sedla, uvařila kafčo a přečetla pár stránek. 🙂

adriana1
17. říj 2007

Ahoj petty,
já čtu miminko a betynku

simlenka
23. říj 2007

já čtu pravidelně Betynku a Máma a já - zbytek se mi nelíbí, miminko mi přijde hodně roztáhlý, aby v něm vůbec něco bylo...

a jestli se to vyplatí? hmm 🙂 nevím, každopádně mě to baví a často tam narazím na hodně zajímavostí - na net nemám tolik přístup, takže jo!

jeudi
3. dub 2009

ahojky holky ja si kupuju betynku maminku a miminko...nejsou to zbytecne vyhozene penize ,ale postupne to zacina byt vsechno psane dokola kazdy rok o tom samem,obcas nake nove tema...ale stejnak kupuju 🙂

skuli
3. dub 2009

Já čtu Betynku,ale nekupuji ji,půjčuji si v knihovně starší čísla.Mají tam toho plno.

kacka.va
3. dub 2009

já mám předplacenou Maminku, občas jsem si půjčila dřív Betynku, ale opravdu se to opakuje, takže Maminka je až až, víc bych toho nekupovala

jakoubka
3. dub 2009

ahoj
Já si od těhu kupuji Betynku,Máma a já,Miminko a předplacenou mám i Maminku 😅
Nemyslím si,že to jsou vyhozené peníze.Pak půjčuji kamarádkám,které mimi čekají 🙂

miskastehlikova
5. dub 2009

ahojky
já kupuji pravidelně betynku a miminko.Občas kouím i maminku
Také si myslím,že to nejsou vyhozené peníze!Mě se líbil speciál betynky pro děti od 0-12 měsíců!!!