Časté buzení v noci i po 1,5 roce. Co mám dělat?

sisstin
23. čer 2009

čau holky..začínám být zase zoufala 😝 malej je od 6m velmi špatnej noční spáč, okolo roku jsem vstávala třeba 5x do hodiny, ted je to teda lepší...ale stejně min. 5x vstanu, bud na dudlík, nebo na čaj nebo má prdy, nebo má noční můry, to nejčastěji 😒 chodí spát okolo 21:00 a v 6:00 už straší, otvírá mi oči, skáče mi po hlavě atd. 😝 ..přes den spí 2-3hodiny, ale opět trhaně...

má tu někdo stejně nespavé dítko? Známé holčička se budí ještě ve 3 letech, slyšela jsem, že jsou na to homeopatika..ale celkem už nevěřím ničemu... 😝

kim
23. čer 2009

Siss, dost mi to připomíná Dandu 😒 do 4,5m.taky super spánek celou noc bez buzení(taky jsme na UM od začátku) pak to nastalo, byl to horor, taky vzhůru třeba každou hodinu 😠 😠 no teď je to jak kdy, někdy spí celou noc nehnutě, jindy se mele, budí a zase usne..myslím si teda, že u nás je to teď zubama, jak píše Karot..taky jsem odbourala spaní v postýlce, akorát si tam mlátil hlavičku o šprušle 😒 takže taky spí se mnou a odpo i večer při usínání jsem u něj.Nejdřív jsem byla proti tomu, ale už na to prdím.Musíme doufat, že se to fakt zlepší, já teda spoléhám na to, že až bude všechen chrup, že se už bude chrupat krásně, možná jsem naivka 😀 😀 😀

sisstin
autor
23. čer 2009

holky..tak zubama to u nás moc není 😉 první měl ve 13m, a blbě spal už dávno předtím..jinak zubů má zatim jenom 6 😒 , takže to si asi taky ještě užijeme 😝

jakoubka: díky, ten sirup vyzkoušíme 😉

jinak ted spal 2,5hodiny, ale byl tak 4x vzhůru 😒

luucia
23. čer 2009

Tak jsem koupila tu Sedalii 😉 musela jsem v lékárně zalhat, že to máme na doporučení dr....jinak mi jí nechtěli dát 😅

sisstin
autor
23. čer 2009

luuci: kolik to stojí? 😕 Já teda slyšela, že bez porady z homeopatikem se nemá dávat nic, že jenom on ti správně určí dávkování 😕

sisstin
autor
23. čer 2009

s homeopatikem 😉

luucia
23. čer 2009

siss, je tam napsaný..ráno lžička...večer lžička 😉 homeopatika na podporu kojení jsem taky nekonzultovala 😉

sisstin
autor
23. čer 2009

luuci: no já to zkusim, ale moc tomu nevěřim 😝 ten Baby calm měl u nás taky nulovej účinek 😝

kryserka
23. čer 2009

Luci,tak pak pisni,jaky to melo efekt. Kubajz usnul teprve pred chvili,vzdycky usnul u prsa,ale jak jsem ho prenesla do postylky,probral se a vypukla hysterie ☹

kacici
24. čer 2009

ahoj holky,
pridavam se do klubu nespavych deti,od 5.mesice nam proste spi spatne 🙄
Ted za posledni 2 mesice je to teda uz fakt extrem,usina po 21.00 a to jeste rve,ze se ji do postele nechce a rano byva kolem 5.00 vzhuru.Pres den spi tak 30 min.,vzacne i dve hodky,ale to tak jednou za tyden,kdyz spi i spatne v noci a je treba vzhuru i 10x za noc.Vsechno davam za vinu zubum,protoze treba spicaky nam ted lezou vsechny najednou uz druhy mesic,vzdy kousek vyleze a hned zase zaleze 😕 . ja i manzel jsme dost vyrizeny a stridame se odpoledne ve spanku,coz znamena ze bud jeden nebo druhy spi a ten co nespi se venuje diteti venku,aby toho druheho nebudil. Za mesic nam pribude dalsi mimi,takze asi padneme na usta oba 😔 ,pokud bude teda mimi take nespavec
Sedalie nezabrala,pak nam dala Dr. chamomilu,pry celkove zklidni i vzteklounka pres den,no u nas bohuzel take bez efektu ☹
Mozna jsme udelali velkou chybu,ze jsme sebrali pred mesicem a pul dudlika,tim se dost v noci uklidnovala.Ale ted vi ze uz neni a nechce ho,tak me prijde hloupe ji ho vracet. Jinak obcas vyzaduje jeste v noci mliko,po tom, jedinem nam zase usne ihned.
Jinak pro pobaveni,obcas za nami prijede do loznice v 1.00 na motorce a nebo s kocarkem,vysmata od ucha k uchu. Nebo si ve 3.00 pusti TV,coz nikdo neveri a my teda bohuzel do nedavna neverili taky 🤐

sisstin
autor
24. čer 2009

kacici: a Terezka spí sama v pokojíčku? To tam chodíte? To by mě asi kleplo 😝 no přeji silné nervy na druhého prcka..tohle je jeden z mnoha důvodu, proč druhé u nás zatím nepřipadá ani v úvahu 😝

side
24. čer 2009

ahoj, náš malej taky v noci špatně spí. Do půl roku to bylo ok, budil se jen na krmení a zase usnul. Ale pak nechtěl usínat, v noci se budil i když nechtěl jíst. V roce jsem zkusila tady zmiňovaného Estivilla a do dvou dnů usínal na povel a je tomu tak do teď. Jen v noci se vzbudí a volá máma, někdy pak usne, někdy nejde jinak, než ho dát k nám do postele. Pár prospaných nocí jsme měli, ale ty přerušované převažují:( Kamarádce pomohlo malou přestěhovat do pokojíčku. My to zkusili před 3 dny a dnes postýlka putuje zpět do ložnice - budil se kolem druhé a po hodině, kdy jsem tam chodila každých 5 minut, skončil u mě v posteli.
Doufám, že se to brzy zlepší. Tááák moc mi chybí kvalitní noční spánek, přes den to není ono 😒

safron
24. čer 2009

Ahoj,
nase holcicka spi krasne, ale ma noci, kdy se budi po hodine, place ze spani, krouti se...to vim, ze jsem ji dala k jidlu neco, co ji nesedlo...nemuze to byt treba tim? Nemyslim si, ze se deti budi JEN TAK, jak mi povidala kamaradka, ze ma proste dite, ktere v noci breci a budi se jen tak 😕 Ted ji vylezly vsechny 4 stolicky najednou (nasi male) a nic moc extra se nedelo, jen je obcas protivna. Ale ty noci, kdy zacne plakat ze spani, ty ma tak jednou za 14 dni. Dame ji tedy k sobe do postele a je to lepsi...ale manzel je ras, hned kdyz se uklidni, dava ji zpet do postylky 😠

safron
24. čer 2009

Jo a to s tim pokojickem...kdybychom meli kam, tak tam hzned malou dame, spi krasne, ale jakmile prijdu spat ja ci manzel, trosku ji to probudi...zavidim vsem, kteri maji, prostor.

kacici
24. čer 2009

No ona spi asi od pul roku ve svem pokojcku,ale je pravda,ze nejvetsi zmena byla u nas,kdyz jsme ji dali velkou postel 😅 Tu ma asi posledni tri mesice,ale ze zacatku byla nadsena a spala dokonce chvilku krasne,az jsme se divili,za to ted 😔
Jinak chodime za ni,ona k nam do postele nechce,spis naopak to uz chce jen a jen radit,takze nas stipe,kouse a skace po nas 😅 a je ji jedno,ze je treba 1.00,takze musime my k ni do postele a hladit ji nez usne.Obcas to zabere,obcas ne,pak vzdycky pomuze teply sunar a hlazeni po hlavicce.
Jinak my druhe planovali trosicku dyl 😅 ,ale mam spoustu kamaradek,ktere meli deti nespavce a do druheho se jim nechce ani ted,kdyz uz jejich deti spi od 3 let a je jim kolem 5.Pry si na to vzdycky vzupomenou,uplne se opoti a radsi to zase posunou 😀 .Jsou vdecny ze se ted hezky vyspi a s ditetem se uz domluvi co ho trapi.Nase Terca obcas rekne boli,nebo pak v noci fuj,ty,ty,tak si rikam zda se ji nezdalo neco oskliveho a pak nemuze zabrat.Ja si rikam,ze bdue dobre az budou svechny zoubky venku,rostou nam dlouho a bohuzel vzdy s hroznym prubehem 🙄

zuzanat
24. čer 2009

ahojte, moj maly ma 14mes a kazdu noc place zo spania asi od 5mes. Vravela som to aj doktorke, ale vraj je to normalne...mne sa to ale moc normalne nezda. Zaspi uplne bez problemov sam v postielke, ale noc co noc place, spi a zrazu strasny plac, a nikto ho neutisi len ja. Niekedy sa to opakuje aj tri krat.Nie je to tak casto ako u teba sisstin, ale aj tak som z toho zufala. Neviem ci je to zo zubov, lebo to zacalo skor, ako mal zuby a teraz mu ani ziadny nejde...

sisstin
autor
24. čer 2009

tý jo, tak u nás velká postel ani samostatný spaní nepřipadá v úvahu... 😝 na velkou postel mi tyhle prckové teda přijdou ještě děsně malý...ten náš by byl věčně na zemi, páč ve spaní fakt šíleně cestuje...jiný pokoj, kam bych ho dala nemáme..ale upřímně ani by se mi do toho nechtělo 😝

jinak dnešní noc lepší, vzhůru byl..ale už se tak furt nemlel, takže nějakej spánek byl 😀

tomasek06
24. čer 2009

Můj malý mi takhle blbnul do dvou roků. Byl vzhůru i 10x za noc. Dodnes nevím proč. Doktorka mi předepsala pro malého sedalia sirup, ale byl po tom ještě víc akčnější. Jinak můj malý spí ve velké posteli od 18 měsíců a v pohodě. Jsou tam zábrany a má tam více místa, tak si klidně může cestovat. Budilo ho i to bouchání do postýlky jak se převracel.

tomasek06
24. čer 2009

Jinak my jsme měli všechny zuby v 18 měsících a stejně se ještě půl roku budil v noci. A dítě není prý schopno budit se jen tak. Vždycky ho něco vzbudí. Já jsem taky nikdy nepřišla na to kde je chyba, ale teď jsem ráda že už spí celou noc. A bylo to ze dne na den.

alishia
25. čer 2009

ahojky,

tak u nas propuklo taky peklo. Od pondeli nespime....malej se budi kazdou hodinu:( A pritom do ted spal celou noc.( Nechapu co se deje:( ale asi zuby protoze odpolko mel 37,4 C po odecteni. Vcera sem mu vecer dala paralen cipek a nechala ho spat u nas v posteli, je teda fakt ze spal celou noc, ale stejne se dost prevaloval. Vecer nez poradne zabral byl kazdych 10minut vzhuru to trvalo od 19:00 do 21:00 a dneska sme vstavali ve 4:15:((

Podle me je to u nas zubama, ale v puse to na zub nevypada ani nahodou:( Akorat ho muzou bolet ty dva nahore, protoze stale rostou ikdyz sou prorizly:/

Dalsi noc bez spanku asi nepreziju:( S nim se totiz spat neda:(((

sisstin
autor
25. čer 2009

no, prý nejsou schopné samy usnout děti, které k tomu spánku něco potřebují( dudlík, pití, prso, usínáčka atd.), což u nás je 😝 všechny děti jsou prý v noci několikrát vzhůru, ale některé usnou samy znova..a některé už se právě musí napít, vzít si dudlík a tak....

takže já si myslím, že u nás bude možná spánek po odbourání dudlíku a těhlech věcí, což teda bude asi za hodně dlouho 😅 😅 😅 😅

luucia
25. čer 2009

Tak u nás dneska celkem dobrý...byla vzhůru 2x a hned zas usla 😵 a vstávali jsme v 6:30 😵

sisstin
autor
25. čer 2009

u nás blbý, zas se celou noc mlel a budil se, ale aspon vstával před 7, a ne v 6 😝 preventivně jsem šla spát už v 8, ale že bych si teda připadala odpočatá, to fakt ne 😔

luucia
25. čer 2009

My asi po dovolený koupíme větší postýlku..přijde mi, že se budí tím, že se mlátí o šprušle

sisstin
autor
25. čer 2009

luuci: jj, u nás to bylo stopro tím, v postýlce klidně usnul..nevadila mu, ale hned se začal třískat 😔 ale z velký by zas padal... 😝 a to už je fakt jedno, jestli bude mít velkou postel vedle mýho letiště, nebo spát se mnou na letišti 😝 akorát už bysme se tady nehnuli vůbec 😅

luucia
25. čer 2009

siss, no taky se děsím toho, že spadne 😕

sisstin
autor
25. čer 2009

luuci: ale u někoho v alba jsem viděla postýlku, a ono to mělo hodně zvednutý boky 😉 ale zas velikostně mi to o moc větší než klasická postýlka teda nepřišlo 😕 Tygr fakt cestuje šíleně..se pomalu ve 2 na to letiště ani nevejdeme 😕

luucia
25. čer 2009

siss, myslím, že Anetce spíš vaděj ty šprušle 😝 jinak ani moc necestuje, jen rozhazuje rukama 😝

sisstin
autor
25. čer 2009

luuci: tak zkusit to můžete, stejně ji budete potřebovat 😉 já zatim fakt ne, to už bysme asi chodili po stropě 🙄 😅

kacici
25. čer 2009

Holky dnesni noc katastrofa 😔
Sla spat az v 22.30,driv neusnula,ani po mliku,ani po pohadce,mazleni,i kdyz jsem si lehla do postele s ni. V noci asi 5x vzhuru,brecela ze spani a rano od 6:30 vzhuru,ale aspon to nebyla ta 5.00. Zatepluji nam barak a delaji desny bordel od rana do vecera,nejradsi bych ty delniky kopla do prd......,oni snad vzdycky musi delat neco u nas brzo rano a pak kolem obed,kdyz mala usne aspon na pul hodky,fakt na zabiti 😠
My dali velkou postel a na MMB jsem koupila zasunovaci zabranu a o.k. - a to mala cestovala neuveritelne a jeste se nestalo ze by jedinkrat spadla z postele,takze si to chvalim a to v te posteli fakt docela cestuje 😅

sisstin
autor
25. čer 2009

kacici: tak s tim zateplením mi něco povídej 🙄 tady zateplujou vedlejší barák od tý doby, co se malej narodil!!! 😝 V zimě teda nemakaj, ale jak bylo trošku teplo, tak už jedou..a je to každej den od rána do večera, o víkendech, prostě furt 😠