Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Časté papání. Je to normální?

cimroska
2. dub 2020

Ahoj, mám 2 měsíční miminko a aktuálně papame stylem, ze poslední jidlo má cca v 8, pak vydrzi do 2 rano a vypije většinou 200ml, někdy více, někdy méně. Potom chce další v 5,6 a většinou 150ml.
To si myslim, ze je super. Pak to ale začíná. Chce jist po půl hodině/hodině 30-100 ml. Jak kdy. Vic mi ale najednou pit nechce, aby vydržel dele a nevypil toho tolik za tak krátkou dobu.
Je to normální a časem se to podá, nebo s tím mate někdo zkušenost, ze se to dá nějak ovlivnit?
Děkuji za odpovedi a názory.

evula19
2. dub 2020

@cimroska mám to dost podobné. Malý 10 týdnů, v noci vydrží 8 hodin a přes den kojim co 2 hodiny..

martiniquest
2. dub 2020

@cimroska A ty si taky jidlo casujes po 3 hodinach nebo jis, kdy mas hlad? Mam doma trimesicni holcicku a kojim ji nekdy po hodine, nekdy po 4. Jak si rekne. Pripada mi to zcela normalni a zasahovat ji do toho nebudu. Mnozstvi mleka nemerim, povazuji to za zbytecne.

cimroska
autor
2. dub 2020

@martiniquest jako jasný, ze ne. Jen mi přijde Hrozne moc, ze je schopny přes dopoledne během 2 hodin snist třeba 300ml 🙂 tak jen, jestli je to normální, nebo ještě to třeba nemůže být špatným mlékem..

chrystyanna
2. dub 2020

@cimroska kojis nebo um?

miba10
2. dub 2020

@cimroska tak může to být i mlickem pokud je na umělým. Já měla něco podobného s dcerkou, když jsem ji koupila Beba mlíčko. To mi taky pila hodně. Prostě pro ni bylo "hladové". Změnila jsem a dobrý. Ale každé dítko je jiné a může mít jen takové období

cimroska
autor
2. dub 2020
88petule
AMBASADORKA
Autor odpověď smazal
Zobraz
zmrzlinka
3. dub 2020

Podle mne dohání noc...je malé na to,aby mělo tak dlouhou pauzu v jídle a pak to dohání...

88petule
AMBASADORKA
3. dub 2020

Také jsem dcery kojila v noci méně - nechávala jsem je spinkat a pak přes den pily co 2 hodiny. 🌼🌿 Naše doktorka souhlasila s tím, že dítě může v noci spát 5 hodin vkuse bez mléka. Holčičky prospívaly. Měnit hned UM není pro miminko dobré. Takže buď to takto nechte - miminko opravdu přes den dohání noc, nebo si dávejte budíka a v noci miminko na jednu dávku mléka vzbuďte. 🌼🌿

cimroska
autor
3. dub 2020

@88petule to mne jako vyhovuje, ze v noci spinka😀 jen jsem se bala, aby z nej nebyl za chvíli otesanek, když spapa opravdu během 3 hodin třeba 200ml, jak kdy..🙂 ale tak jak tu čtu, asi to bude fakt normální 🙂

88petule
AMBASADORKA
3. dub 2020

@cimroska Myslím, že otesánek ne. 😀 Pokud neblindí, že by byl přepitý, ale je spokojené miminko, je to v pořádku. 🌼🌿

Sem začni psát odpověď...

Odešli