Celodenní výlet s dvouměsíčním miminkem. Je to problém?

saminomimino
26. črc 2011

Rádi by jsme vyjeli s našimi dětmi na celodenní výlet do zoo,už kvůli staršímu,který se doma nudí,viděly by jste nějaký problém v tom že dcerka má teprve 2 měsíce??jelo by se asi 1:15 min tam,to samé zpět....děkuji

berule
26. črc 2011

My jsme s naší nejmladší jezdili už od 2 týdnů. Protože naši bydlí tak hodinu a 10 min od nás, tak nám ani nic jiného nezbylo. Jí to nijak nevadilo a taky jsme se vraceli až večer a žádný problém v tom nevidím 🙂

blanka.k
26. črc 2011

Podle mě žádný problém, syna jsem vezla sama vlakama hned po skončení 6nedělí ukázat prarodičům, o pár dní později jsem byli autem na 2 výletech, každý cca 100 km v ZOO. Pokud je to zdravý novorozenec, tak proč ne. teď je pěkně, chřipky neřádí....

weri1
26. črc 2011

nevidím v tom žádnej problém 😉

veruska007
26. črc 2011

Taky myslim, ze ok. Ja s malym cestovala od 3 tydnu na celodenni vylety 😎 . Dodnes je velky cestovatel. Neboj, mimco cestu prospi, na cerstvem vzduchu mu bude dobre a nakojit se da kdekoli... ja zrovna nejsem exhibicionista a zastance velkeho kojeni na verejnosti (coz se ted asi zmeni a budu kojit na vsech piskovistich v okoli 😅 ), ale zapadlou lavicku jsem vzdycky nasla, prehodila pres sebe plinku... a bylo to 😵

luciebx
26. črc 2011

jasne,, zadny problem,, klidne vyjedte.. hezky vylet preji..

saminomimino
autor
27. črc 2011

@berule
@blanka.k
@weri1
@veruska007
@luciebx
holky díky za názor a povzbuzení,vyrazili jsme a bylo to úplně v poho,i když jsme parádně zmokli a celkově počasí nic moc ale malá se dokonce i lépe než doma nakojila,máme teď vztekací období u prsu a tak se i dokrmuje,na výletě jsme taky dokrmila ale rozhodně se nakojila vícev poho,nechápu,kolem šrumec a ona baštila jak divá 😀 ,dokonce i usla v kočárku,no celkově to bylo úspěšné a nijak náročné,cestu autem prospala.Tak všem zdravé dětičky a pěkné výlety!! 😵

luciebx
28. črc 2011

😀 😀 😀 tak to je super.. nam maly taky spi v aute jako zabity.. je to fajn.. jj uzivejte.. vylety jsou fajn..

wendulka25
4. lis 2012

my jezdíme od dvou týdnů a jak dám malého do vajíčka hned spí 🙂