• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Celulitida u 1,5 ročného dieťaťa. Stretli ste sa s tým?

14. dubna 2012 
Ahojte, kamoskina dcerka ma 1,5 roka a na zadocku a stehnach pokozku taku, akoby tam mala celulitidu. Stretli ste sa uz niekto s niecim takym u malych deti? Znamena to nieco zo zdravotneho hladiska?
12. kvě 2011 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je snad u batolátek normální ne? Z toho vyroste.
12. kvě 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Ježiš, to je naprosto normální, že mají malé děti ďolíčky připomínající celulitidu. Z takových otázek bych vyskočila z kůže, navíc od nováčků, asi se u toho dobře baví.
13. kvě 2011 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak já nevím ,ale pokud by to vypadalo fakt jako klasická celulitida tak si myslím že to až tak normální není u 1.5 ročního dítka.Moje dítě ji tedy nikde nemá :wink: Takže bud to může být nadváhou ,špatný pitný režim atd.
13. kvě 2011 v 00:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. kvě 2011 ve 02:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:DD
13. kvě 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak šup cvičit a dietu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak honem na lymfodrenáže, natírat speciálními krémy, hodně pít, cvičit.... :grinning:
To si někdo dělá pr... legraci, ne? :grinning:
13. kvě 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Ahoj naše holčička ji má taky zadečku a stehnech, občas si děláme srandu že to holt geneticky :slight_smile: ted jí budou 2 roky a s tím jak má hodně pohybu to mizí- holt z batolátka se stává malá slečna. Možná na to má opraADU VLIV PITNÝ REŽIM, KAŽDOPÁDNĚ MALÁ ji měla i jako kojenec. Tlustá není 2roky 11.5kg.
13. kvě 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Ano ano, Adelka ji taky ma, na zadecku. A ma ji i Majda a to je mensi. Ale z toho vyrostou :slight_smile: No, a pak je to asi ceka zase po puberte :frowning2:
14. dub 2012 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek