Černé maličké kousky ve stolici. Poraďte

cattinka
12. črc 2011

Milé maminky,
mám 8 měsíčního chlapečka, který je kojený a už papá i příkrmy. Poslední 2 dny má ve stolici takové malinké černé nitky. Původně jsem si myslela, že to budou zbytky banánu ale ten už 14 dní nejedl. Také má teď už třetí den zácpu, tak nevím zda-li ty nitky nesouvisí s tím. Kojení je v pohodě, nemám bradavky rozpraskané, takže to není natrávená krev. Prosím o radu, budu ráda za každý názor, děkuji.

biibaa
12. črc 2011

Ahoj radši bych navštívila doktora, může to být krev z trávicího ústrojí. Může to být ale jen zbytek nějakého jídla,ale pro jistotu bych to radši řešila s dětským lékařem.

mailli
12. črc 2011

Ahoj, nejdřív jsem chtěla napsat, že to je po banánech, ale to jsi hned vyvrátila. Takže bych vzala plínku a šla s tím k doktorovi. Třeba to bude jen nějaká maličkost, ale budeš v klidu, že víš, co se děje 😉

ffiinnkkaa
12. črc 2011

Doktor ti poradí nelépe a hlavně budeš mít klid.

jlucka1000
9. led 2014

Dobrý den, múzu se zeptat jak jste tehdy dopadla. Máme stejný problem a nevím jestli s tím mám jít k doktorovi nebo to nic není. Děkuji za odpověď.

isolee
22. únor 2014

1000% z bananu...ja se taky polekala a pak jsem premyslela a vydedukovala jsem banan...