Černé nitky ve stolici. Je to z banánu?

lucajdak
30. led 2010

Ahojte maminky, prosim setkala se některá s tímto problémem?Možná to ani probém není, ale malej má standartní kašovitou žlutou stoličku ale dnes se v ní objevily černé nitky.Je možné aby to bylo z banánu, který jsem mu dneska zkoušela dávat?Moc se mě to ale z banánu nezdá.Díky Lucka

jajkax
30. led 2010

lucajdak:100%je to z banánu, mě to poprvé taky viděsilo🙂
Stačí ji i lžička a má to tam🙂A ted co s ní v pohodě celej tak je těch "nitek"opravdu hodně.

lucajdak
autor
30. led 2010

Jééé, děkuji tak to jsi mě uklidnila, úplně jsem to zkoumala co to je 😀

moravanka
30. led 2010

z kazdeho bananu nebo jen prezraleho?

jajkax
30. led 2010

moravanka:no s každého, já ji přezrálé nedávám já ty moc měkké taky nemám ráda

ivika18
30. led 2010

Lucajdak, taky jsem přesvědčená, že je to z banánu, taky jsme to kdysi měli a taky jsem z toho byla vedle, ale malý měl tehdy po průjmu a ještě dietu a jedl jenom banány a piškoty, tak to nic jiného nemohlo být 😉

germik
30. led 2010

baby, nebojte, je to z banánu. Tiež som sa prvýkrát zlakla 😉

kutcher
31. led 2010

No jo, taky sem z toho byla desne vyplesknuta, nejdriv jsem si myslela, zdm to jsou cervici nebo co, pak me to docvaklo, nejhorsi je, ze se to tam muze objevit i 4, 5 dni po konzumaci, dnes uz se tomu jen usmivam, jak jsem furt premyslela, co to je! 🙂

lucajdak
autor
31. led 2010

kutcher jo přesně jak píšeš, koukala jsem na to jak jelen a myslela jsem si něco o červíkach 😀
holky už jsem klidná, díky moc za příspěvky 😀

tygrous
8. říj 2010

Holky, jesteze existuje MK🙂 Dnes mel malej taky spoustu cernych nitek ve stolici a ja se desne vydesila...ale jak to tu ctu, tak jsem klidna...vcera mel banan😉 Ale teda banan uz mel hodnekrat a takouvouhle stolici poprve, tak to me teda zarazi...