Červené tvářičky mažu Seba-medem. Mám změnit krém?

knobloska
30. lis 2008

Ahoj, naše malá má strašně červené tváře, když přijdeme z venku. Chápu, že je zima, a že je to asi normální, ale ona je má úplně rudé několik hodin po tom, co přijdeme. Tvářičky jí mažu Seba-med krémem. Nemáte někdo zkušenost? Mám změnit krémík, nebo natřít něčím až přijdeme z prochajdy?

yenn
30. lis 2008

mozna ma jen hodne citlivou plet a reaguje vic na zmeny teplot.....ten seba med mas primo pro zimni pocasi?

knobloska
autor
30. lis 2008

Mám ten obyčejný tělový krém. Teď jsem si všimla, že je tady téma, čím mazat dětem tvářičky, tak se nainspiruju. Ten náš Sebík asi není na zimu, to máš pravdu. Možná obsahuje vodu...to jsem blbá 😝 . Děkuju.

yenn
30. lis 2008

ja mam krem od cannaderm primo proti neprizni pocasi, je fajn

reynocek
1. pro 2008

Ahoj, co se týče krému na zimní období. Já koupila malému Niveu, která snad jediná vodu neobsahuje (jiný jsem zatím nenašla). Myslela jsem, že by právě krém s obsahem vody na zimu mohl dělat problémy, ale malému se po té Nivee udělala na pár místech na tváři vyrážka. Takže jsem Niveu okamžitě odložila a zkusila mazat Seba Medem. Je to obyčejný pleťový krém (není přímo zimní - měla jsem doma vzorek, tak jsem to zkusila) a zatím nám vyhovuje. Takže jde spíš o to asi vyzkoušet, co bude vyhovovat právě vašemu miminku.