Cesta z porodnice. Co byste dítěti ještě přioblékly?

michaela666
16. led 2021

Holky prosím o radu,

začínám být nesvá z převozu z porodnice v těchto teplotách. U nás už vydávají výstrahy i meteorologové o teplotách až -18 stupňů. Pojedeme autem cca 30 minut podle stavu silnic, což je tady katastrofa 😄. V autě budeme topit to je jasné spíš jak obléct malou, když nemám fusak do autosedačky a fusak z kočárku mi do vajíčka nevleze.
Mám připravený bavlněný overalek, mikinu, fleecový overal, ponožky, rukavičky, tenčí a silnější čepičku. Pletenou deku na zakrytí. Přidaly by jste ještě něco? Kamarádka mě už straší, že bude malá hned nemocná a nebudou mi ji chtít takhle oblečenou pustit z porodnice.

felixfelicis
16. led 2021

To, co pises, urcite staci, vzdyt ten fusak je stejne silny jako fleecova deka, tak staci, kdyz bude normalne prikryta 🙂

veruuu_kubesovic
16. led 2021

To určitě stačí 🙂

michaela666
autor
16. led 2021

Děkuju holky 🙂

sigyn
16. led 2021

Až se auto vytopí, tak spíše bude problém, aby dítku nebylo moc horko. Ty hrozivé teploty jsou spíše na horách, tak pokud nebydlíte někde v horské chatě, tak to bude OK. Jinak mě nikdo nekontroloval, jak je dítě při propuštění oblečené. Vlastně jen chtěli, aby vrátila ten box na mimčo a víc nikoho nezajímalo. 😅

michaela666
autor
16. led 2021

@sigyn Paráda, tak snad mi nebude chtít někdo asistovat při odchodu domů.

klokanka31
16. led 2021

@michaela666 Toho se fakt neboj, nikoho to nezajímá. A jak jsi psala co bude mít, tak to stačí. Hlavně ať se vám nepřehřeje.

levandule_k
16. led 2021

Důvěřuj svým instinktům, některé rady okolí jsou na dvě věci.

cilkat
16. led 2021

Možná bych zvážila, jestli neposlat někoho napřed do auta tak o 5-10 minut, abyste ho vytopili, ať můžete dítě obléct přiměřeně teploté v autě a ne zahrabat a v půlce cesty upéct ve vlastní šťávě...