Cestujeme s mimčem letecky, autem a hromadnou dopravou

zuzkajkl
8. črc 2010

maminky od kdy může kojenec poprvé do letadla a popřípadně jak to na letišti vypadá a jak probíhá odbavení co všechno musí mít kojenec s sebou za dokumenty prý musí mít vlastní pas je to pravda? a co vletadle dá se tam někde přebalovat malá už totiž docela někdy smrádkuje a co jí mám zabalit sebou do kufru také je omezena váha kufru u takhle malého dítěte oblečení pro mimi veškerá kosmetika a co plíny jak to řešíte a hlavně kolik plen jí mám vzít a jaké látkové a nebo jednorázovky pleny u nás jen hoří to do toho jednoho kufru nikdy nedám jenom jeden kufr bych potřebovala na plíny a zbytek na to ostatní a nedaj se tam někde koupit také tam jsou maminy na mateřské né? a co lékárnička co tam nesmí chbět a když přeci jen něco chybí dá se nakupovat v místní lékárně cestování vlakem s kočárkem to je další kapitola do dneška nechápu proč se vagonu říká vůz pro cestující s dětmi když je to normální vagan jedine cena je jiná nic víc jo a málo místa na kočár maminky máte něco k tomuto tématu vlastní žážitky z cest pište

zuzkajkl
autor
9. črc 2010

ahoj všem co pak nikdo z vás nelítáte s dětmi já nechci udělat nějakou hloupost tak se ptám

alterna
9. črc 2010

ahoj zuzka, témat je tu podobnych plno zkus vyhledat

pas by mel mít prcek svůj, ale nemusí když je zapsany v pase rodičů, nevím ale tuto info přesně 😀

píšeš plenky koupím také tam?Ale nepíšeš kam letíte 😉 .Ale jednorazovky určite koupite všude

jj, s tím vlakem máš pravdu

my více cestujem autem, ale občas jedem k rodičům 200km daleko. Jedem nekdy vlakem, připlatíme si za 1. třídu a jde to. Vadí mi že na nadražích chybí přebalovací pulty...

vendeta
9. črc 2010

Zuzkajkl moc nechápu tvé téma?Chcete opravu někam lelět, nebo chceš psás i o hromadné dopravě?Na otázku ohledně lékarničky, že si to můžeš dokoupit v místní lékárně sis odpověděla sama 😨

zuzkajkl
autor
9. črc 2010

@alterna zatím neletím nikam to já jen tak obecně abych viděla do čeho jdu jinak na nádraží tam toho chybíné jenom pulty přebalovací ty přebalíš na tom nádraží někde v koutku v kočárku ty to máš ok ale co já v kupé to nejde a wc je víc špinavé než ta mrnousova plena a nebo je mimo provoz at žijou opruzenina a smrádek