Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Cheescake - může ho můj 2,5 letý syn?

tystynka
10. bře 2012

Prý je úžasný,ještě jsem ho nezkoušela.Ale nevim, jestli tam na něj není moc smetany a tvarohu 🙂 .Kdyžtak aspoň dám inspiraci někomu dalšímu 😀 .
2 celá balení červených Bebe sušenek rozmačkáme na drobno,přidáme 110 g másla.Smícháme dohromady.Nebude z toho tuhé těsto nebo hmota.Bude se to drolit.Připravíme si dortovou formu do které dáme pečící papír.Do toho dáme tu hmotu a rozprostřeme to po celé formě i do výšky,aby z toho vznikla něco jako miska.
Pak vezmeme 900g tvarohu a smícháme ho se 4 vejci a 150 g moučkového cukru.Potom to dáme do té formy a pečeme na 170 stupňů v horokovzdušné troubě 50 minut.Musí se to hlídat,aby to nezhnědlo.Potom to vyndáme,smícháme 2 zakysané smetany se 100g moučkového cukru a potřeme tím ten upečený koláč a dáme to ještě zpátky na 15 min. do trouby.
Když to vyndáme,tak vezmeme ovoce(nejlepší jsou prý maliny - ty necháme rozmrznout),přidáme trošičku vody a Solamylu.Polejeme tím ten koláč a necháme zatuhnout a vystydnout.
Prej úžasná mňamka.

tystynka
autor
10. bře 2012

Já radši čokolády,tak se do toho nehrnu 😀 a manžel sladké nemusí vůbec 🙂 .To jen kvůli prckovi,aby měl trošku změnu v jídelníčku 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli