Chodí, ale zničeho nic kulhá. Máte zkušenost?

marecek4
7. zář 2010

tak Mareček začal chodit-pěkně bez padání zvládl i schody,bez toho aby šel po čtyřech,na víkend jsme byli pryč-protože bylo celkem mokro,tak byl víceméně na kočárku,nebo v náručí a když jsme ho pak doma pustili,tak začal kulhat,když mu nožičku prohmatáme,pokroutíme v kotníčku,zatlačíme-nic,žádná reakce,že by ho něco bolelo,ale na patu nedošlápne,po čtyřech leze jako drak,tak nevím jestli si s náma jen tak hraje nebo se něco děje-ale zase nechci vypadat u dr jako bl...máte některá s tímto zkušenost?

power700
8. zář 2010

@marecek4 - ahojky, já bych byla zatím v klidu. Moje dcera to také začala dělat kolem asi roku, roku a půl, už pěkně capkala a najednou jakoby začala kulhat. Byla jsem vylekaná, šla jsem s ní k doktorce, a ta mi řekla, ať jí tedy pozoruju, že kdyby to nepřešlo, poslala by nás na další vyšetření, ale ať se nestrachuju, že to některé děti dělají, jako že blbnou, zkouší, co se to děje, prostě sranda. Tak jsem to nechala být, pozorovala jsem jí a samo to přešlo, nabažila se a přestala. Tak držím palce, ať je to samé i u vás. 😉

marecek4
autor
8. zář 2010

power700-já si taky říkala,že počkám,ale ti velcí mi nic takového nedělali,tak mě to zarazilo,a na blbnutí si myslím že má ještě dost času,když teprv chodit začal-no jak je vidět tak asi ne a zkouší nás,protože když ho nesledujem tak chodí normálně,ale díky za uklidnění

power700
8. zář 2010

@marecek4 - uvidíš, jak to bude pokračovat. Třeba ségry stejně starý kluk to nedělal, takže je to individuální..
Držím palce!