Chození s kočárkem po zasněžených chodnících 😞

barunka81
13. únor 2009

Ahoj, jak jsou u Vás vbe mestě upravené chodníky se sněhem?
Já jsem z Jablonce a je to katastrofa. Musíme na prochajdu jedině po silnici a to je o život................. 😖

janulle22
13. únor 2009

ahoj v Žerotíně je to uplne to samo... 😀 😀 😀 ... si clovek musi zvyknout... ten co ma na starost ve vesnici snih se ani neobtezuje s tim neco delat...njn starek chlap... 😝

lovaa
13. únor 2009

Hrůůůza, hrůůůza, hrůůůza! Protože my bydlíme na vesnici, tak je to, myslím, ještě horší, pže tu chodníky ani nemáme a navíc mám na reklamaci náš podvozek 4kolku a půjčili mi za to 3kolku, už jí mám měsíc a šílím z ní!!!! 😠 😠 😠 😠 😠
Prosím vás, jak to děláte, vy ženy s 3kolkama? Já už nespočetněkrát (jů, to je slovo 😀 ) malou málem vyklopila 😒

zdeni1
14. únor 2009

Bohužel chodníky mají udržovat majitelé domů, i když jim nepatří.Možná pokud by to mělo na starost město bylo by to lepší, ale kdo ví. Bydlíme v menším městě a je to také hrůza. Dokud jsem jezdila s kočárem, tak to byla pohoda. Ten zdolal vše, ale teď máme golfky a ve sněhu neprojedu. Takže nakupovat buď jezdíme autem a nebo nejdeme. A na procházky chodíme pěšky bez golfek.

sisstin
14. únor 2009

lovaa: a co ti půjčili za trojkolku? Já s tou naší nemám ve sněhu problém..samozřejmě, když je to neodhrabané..tak se s tlačením nadřu..ale to se nadřou i ženský se čtyřkolkama 😕

ina.b
14. únor 2009

U nás v pohodě bydlíme v malém městečku. Ale když jedu do vedlejšího města tak musim nadávat, protože tam mají zdevastovaný chodníky, zahučim tam každou chvíli do nějaký díry. Malá se v kočáře natřásá, že ji div nevyklepu 😨 V zimě se nestarají o cesty, na chodnících led, na silnici posolená hluboká břečka 😖

xuan
14. únor 2009

no a to jeste nevite v jakej dire bydlim ja je to hruza tady se o chodniky ma starat mesto ma na to brigadniky ale vubec nikdo je tu nevidel je to katastrofa je tu po kolena snihu a chtela bych videt nekoho jak jede s kocarkem a dela si cesticku lopatou hlavne ze je to placene ze statnich penez

astrane
14. únor 2009

Já bydlím na vesnici a tady se lidi i ves stará,tzn,že to odhrnují.Jsme v ChKO,takže solení nehrozí,jen na silnici je někdy písek.JInak jen uježděnej a uchozenej sníh(ono úplně prostě shrnout nejde)
Ale s golfáčem tady teda taky neprojedete.S klasickým kočárem to ještě jde...nejlepší jsou boby a sáně-právě proto,že kromě sněhu na tom chodníku nic není... 🙂

lovaa
14. únor 2009

Siss...mám Implasta a půjčili mi prostě jen podvozek..3kolku a děs. Tak buď jsem teda pako anebo tady jsou fakt hrozný podmínky (zasněžená vesnice na Vysočině 😉 )

Xuan...a copak je to za brigádníky? Já jen, že v mým rodným městě taky takhle vytvořili skupinu brigádníků, brigádníků menšinových, no a ti se ukázali párkrát na těch frekventovaných místech a pak se o tom ještě rok mluvilo, jak je super todle občanské sdružení, jak se snaží pracovat apod...no ale to by bylo na samostatnou diskusi...Hlavně se nechci nikoho dotknout 😉

sisstin
14. únor 2009

lovaa: no tak Implast3 je trošku rozvrzanej, takže do sněhu si to umim představit 😔 😅 😅 ono to dělá i to zdvojený kolečko...mně se s jednim velkym nafukovacim jede normoš..teda když bylo po kolena sněhu..tak to šlo hrozně..ale co jsem čučela okolo, tak to nešlo žádný bez ohledu na kočárek 😅

lovaa
14. únor 2009

Jo tak jedno kolečko by asi bylo lepší! Nu co...já už trošku tajně doufám, že Implasta vrátím (byl podruhé na reklamaci s brzdou) 😠 Takže všeho všudy jsem jezdila s naší 4kolkou dva měsíce a dva měsíce s 3kolkou..tak mám celkem srovnání 🙂