Chrapot, sípot u miminka. Máte zkušenost?

rewq
4. led 2012

Ahoj maminky, u svého synka (5,5 měsíce) pozoruji, že často chraptí nebo možná lépe řečeno sípe. Hlavně po ránu. Není to vykřičený hlas (syn je veselý, moc nepláče), ani není nachlazený. Nemáte někdo zkušenost? Díky za reakce.

mars3000
4. led 2012

to muze byt i zvetsena mandle nebo priznak jineho onemocneni. pokud by to trvalo delsi dobu, zasla bych pro jistotu k lekari...

rewq
autor
4. led 2012

Příští týden se tam chystáme, tak se určitě poptám. Ty mandle mě nenapadly - já sama na mandle trpím od malička. Ale ne sípotem ...

meleri
5. led 2012

muj syn nesipe ale jakoby pochrochtava hlavne kdyz lezi a vnoci i dost chrape. do toho skoro neji a v posledni dobe odmita i moje mliko :( pujdu k dr ale zajimalo by me zda s tim nekdo nemate zkusenosti?

zenablazena
5. led 2012

Mi měli podobný problém. Verunka v noci sotva spala, jen podřimovala, špatně se jí dýchalo. Zkoušela jsem ji vytřít noc tyčinkou do ucha (pro děti) ale byla krátká, na odsavačku to nebylo ... nebylo v nosánku nic vidět. Ale nedalo mi to a vzala jsem si tyčinku do ucha pro dospělé a po chvilce jsem vytáhla tvrdé holuby, které měly skoro centimetr.. A hned se ulevilo a spinká. Jen to hlídám a čistím pravidelně.