Chteli jste někdy ublížit svému díteti?

tiao
12. črc 2009

Uz delsi dobu na tyto stranky chodim, ale jeste jsem nenasla odvahu zeptat se Vas na radu. Je jasne, ze me asi uz predem odsoudite, ale stejne..

Mam maleho syna ktery strasne moc place, malo spinka a ja to nezvladam ☹ Vubec jsem si nedokazala predstavit jak tezke muze byt starat se o dite!! Nevim zda to nezvladam jen ja nebo ma tuto zkusenost vic maminek... ale ja si pripadam hodne neschopna a moc se za to nenavidim.
Uz nekolikrat jsem na syna kricela a nebo ho "mrskla" na postel a nechala ho rvat ☹ Ale vcera se stalo neco co me opravdu vydesilo 😢 Vcera sem mu poprve ublizila. zatrasla jsem s nim 😢 Strasne me to hned mrzelo, okamzite sem ho vzala do naruci a utesovala ho, omlouvala jsem se mu... On totiz zacal uplne silene plakat, uplne se zalikal, asi se chudinka lekl ☹ Bylo mi ho tak silene lito!!!! A tak strasne moc sem si za to nadavala!!! Od te doby nemyslim na nic jineho a mam strach, ze se mu neco stalo ☹ Uz jen to ze na to maminka jen pomysli je myslim trestuhodne natoz kdyz svemu diteti ublizi!!!

Ja mam syna strasne moc rada, moc jsme s manzelem miminko chteli, dala bych za nej zivot... ale nekdy sem uz tak vyrizena ze mi asi v hlave neco preskoci a sem na nej oskliva 😢 ☹

Co mam delat? Poradte mi prosim ☹ Nechci synovi ublizit, to bych si nikdy neodputila ☹
Mate to nekdo taky tak? ☹

rubinka
31. led 2012

@jancip - no tak táto téma je konkrétne o skúsenosti s deťmi čo môže k tomu povedať žena ktorá nemá deti, akože nič v zlom ja som mala na vec tiež iný pohľad kým som sama nemala dieťa a nevedela čo to je totálne zúfalstvo a vyčerpanie zo starostlivosti on. Potom nemáš prečo na niekoho útočiť za jeho názory ked sama si si ničim podobným neprešla.

estterka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
irriss
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aguaverde
31. led 2012

diskuzi sem nečetla a ani ji nehodlám v brzké době číst ale ANO mám pocit že to moje zvíře uškrtím 😠 zvlášť když mi v pokoji pomaluje zeď hounem 😠 a ještě mi to ukazuje jako největší malířský um na světě 😠 (mmch to samé dělala její teta 😀 ), když se vykadí a když nejsem hned poblíž s toaleťákem tak si sundá triko a utře si dupu tím trikem, když se vyčůrá do kyblíku v pokoji a naleje si to do kuchyňky do dřezu a vše v tom umyje, když si donese židli vyleze na přebalovák vezme tam olejíček na tělo a vylije ho po celém pokoji na koberec, na zdi, na svoje vlasy, a jde s tím vařit,když se vyčůrá do nočníku podívá se na mě, když si myslí že se nedívám tak si tam namočí rohlík a šup s tím do huby, a ještě řve že sem ji viděla a z pusy jí to sebrala,když když kdy............... ale i tak ji miluju a NIKDY bych ji naublížila 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mmych teď to vypadá že moje dítě je prase ale není 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jen sem vybrala to nejhorší 😅

lillah
31. led 2012

Ahoj,
Necitala som sice celu diskusiu.... iba niektore prispevky....a poviem vam, triast s babom alebo ho hodit o postel nieje normalne!!!! A moze to mat smrtelne nasledky 😢
ALE... na druhej strane chapem ako sa niektore mamicky citia. Ja som si tym tiez presla. Mat narocne dieta je neskutocne tazke na psychiku mamicky. Moja dcerka prerevala svojich prvych 9 mesiacov....non stop, den noc. Nemohla som sa od nej vzdialit na pol metra. Ani jej ocko ju nemohol drzat na rukach kym som ja len isla na WC.... A tie hrozne noci. Ked ona len revala a revala....potom zacala vrcat a vydavat take strasidelne zvuky....z toho uz cista pranoja... vtedy vam zacnu hlavou virit neskutocne myslienky. Ked tak sedite vedla postielky a vase babo nehybne lezi, pozera na vas tymi velkymi ocami (moja ich mala cierne ked sa narodila) a vydava niekedy az neludske zvuky...... a potom pride neskutocny rev...a kazda sekunda je ako tyzden. Tak vam vseliake veci napadnu. Ja som mala normalne vidiny ako ublizujem svojej dcerke. Bdela som a pritom som snivala (nocnu moru)....ako ju bucham o stenu alebo drzim za nohy a plieskam ju o roh postielky len aby uz bola ticho!!! Samozrejme som nikdy nic take neurobila. Nikdy som ju neudrela.... ale chcelo to vela premahania. Vzdy som ju len zobrala na ruky, objala a bola znechutena sama zo seba..... ☹ Cize ja chapem, ze ak ma niektora mamka slabsie nervy a velmi narocne babo je to tazke. A preto by sa nemala hanbit a vyhladat pomoc. Skor ako bude neskoro.

estterka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
irriss
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dreamgirlxxx
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jancip
31. led 2012

@rubinka Útočím na někoho? Právě přesně naopak a za to jsem ještě byla napadena a osočena, že hájím bití dětí, dokonce, že je sama asi i biji....Těch zkušeností mám poměrně hodně, o kterých se vám mnohým ani nemůže zdát, proto k tomuto tématu mohu říci hodně. Mnohem více než ty, co mají pokojný život. Ty zkušenosti nejsou naštěstí z osobního života.

jancip
31. led 2012

@irriss Pro Tebe je odpověď také v mém předchozím příspěvku.

estterka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rubinka
31. led 2012

@jancip - stojím si za svojim, je iné mať to dieťa doma a iné vidieť príklady u niekoho iného. Ja reagujem len na to čo písala irriss že ty nemáš deti a nechápe čo potom chceš k tejto téme povedať, v tomto sa s ňou asi zhodneme. Nikoho nevyhadzujem len nechápem. 😀

jancip
31. led 2012

@rubinka To nevadí, člověk nechápe hodně věcí..všemu nemůže rozumět 😉

anjelicek26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
estterka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anjelicek26
31. led 2012

No a k teme, isteze ma napadlo vsetko od uskrtenia, rozstvrtenia, utopenia, upalenia, napichnutia na kol 😅 😅 😅 Ale vdaka bohu su to len preblesky hlavou a potom ma vzdy osvieti, ze tie male certicata su este vo vyvoji a naschval to nerobia 😅 Nikdy by som im neublizila, tak zoskratovat sa im ma este nepodarilo. Hlavne ten okadeny koberec, postel, izba ma zabija posledne dni, ale drzime sa 😀

anjelicek26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
estterka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
romcovaklarka
31. led 2012

Ach jo, tady se to zas hádá 😖

Jinak já jsem párkrát měla chuť malým zatřást, když brečel a brečel a nic nepomáhalo... Ale protože vím, jak je to nebezpečné, tak jsem se vždy ovládla. Ale umím si představit, že když o tom někdo neslyšel, tak to ve zkratu může udělat. Já jsem na něj párkrát zakřičela 😔 a pak jsem měla hrozné výčitky, vždyť vím, že za to nemůže ani to nedělá schválně... Jo psychika je potvora 😝

jancip
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rubinka
31. led 2012

@jancip - šak to že aj ty si človek a nemôžeš všetkému rozumieť, napríklad tomu čo chce @irriss svojimi príspevkami povedať 😀

rubinka
31. led 2012

@anjelicek26 - pevne dúfam že tie príklady si myslela len ironicky a nie naozaj...

bobsent
31. led 2012

@anjelicek26 mne je jasné že nie naozaj 😉

rubinka
31. led 2012

@bobsent - tak už tu boli kadejaké príspevky tak človek potom nevie čomu veriť, jedna chcela decko zaškrtiť druhá z okna vyhodiť, tretia s ním triasla tak čo si mám myslieť? Choré je toto. 😕

bobsent
31. led 2012

@lillah tak presne takúto situáciu som mala na mysli!!! aj tie vidiny ako si to nazvala...ale neurobila som to ani nikto z tohto fóra...som preto netvor?!

stardust
31. led 2012

@anjelicek26 pockaj si takych 50 rokov, potom budu mat tvoje decka take myslienky, ked sa budu starat o teba 😀 😀 😀

bobsent
31. led 2012

@rubinka asi skôr že nie chcela ale prebehlo jej to hlavou...to je iné. presne to opísala
@lillah .
nechceš mu ublížiť ale odrazu ťa napadne taká myšlienka, až sa zľakneš sama seba že preboha ako si to môžem pomyslieť?
@lillah ešte ma napadlo že tie zvuky ako píšeš to bol asi najhoršie...bez prestávky také chrčanie alebo čo

anjelicek26
31. led 2012

@rubinka - jejda skrtit ich rozhodne nebudem, na to bolo prilis tazke ich porodit a vypiplat 😅 Tak ale mne sa keca, ked moje deti su spravanim fakt zlate, bezproblemove, ze ano... poznam aj ine a tie maminy aj chapem, ked su z nich na nervy 😝 Mal to byt trosku nadlahceny prispevok... taka myslienka zahreje na dusi, clovek sa usmeje, predycha a hned je lepsie..

stardust
31. led 2012

podla mna taketo myslienky nie su zle, skor pomahaju prekonat danu situaciu...Niekto si nieco pomysli, iny si ulavi nadavkami, zlost prejde a to predsa ide, nie?

alamo
31. led 2012

@anjelicek26 Akorat ze spousta lidi nadsazku nechape, takze se to tu po case zacne mydlit 🙂 .