Čím přikrýváte mimča v prvních týdnech po porodu?

alterna
28. únor 2008

Ahojky, chtěla jsem se zeptat čím přikrýváte mimča na spaní? Peřinkou? Nebo spí v prvních týdnech v zavinovačce?díky

yenn
28. únor 2008

v zavinovacce a kdyz je zima, tak jsem pres nej prehodila deku. Perinku pouzivame az ted

alterna
autor
28. únor 2008

díky, takže to nevadí když je v zavinovačce celou noc? ja mam pitomý otázky žejo.... 😀

zdenka26
28. únor 2008

Jasně že to nevadí,malý to měl rád ,lépe spinkal,prý se miminka cítí více v bezpečí .Já měla daleko horší otázky,když se malý narodil 🙂 🙂

selu
28. únor 2008

alterna, ja pouzivam zavinovacku doted, na noc malou prekryvam i perinkou, mame v loznici asi tak 20 stupnu...kdyz mi usne pres den v druhe postylce v obyvaku, tak pres ni vetsinou prehodim fleecovou deku, beru to podle sebe, ze mam rada byt po dekou, kdyz usnu, ikdyz je to treba pres den 😉

lu777
28. únor 2008

spí v zavinovačce a přes to dečku.. někdy usne jen pod dekou, tak mu pak ještě jednu slabší přihodím

my máme doma celkem teplo, ale Matýsek je zmrzlina 😅 takže jsem měla nachystaný bodýčka a svetry jakože budou jen na ven, ale místo toho je doma většinou v bodýčku a přes to slabou bavlněnou mikinku, protože jinak má fakt ledový ručičky a někdy si i stěžoval..

mandragora
28. únor 2008

také dávám do zavinovačky a přikreju ještě peřinkou a dávám slabé rukavičky na ruce,taky má furt zmrzlé ruce

kim
29. únor 2008

Tak já jsem už v porodce zavinkou jen přikrývala, malej byl dost velkej a už se mu v ní nelíbilo!!!!Doma spal do nedávna pod hodně tenkou peřinkou, ale začal se mi odkopávat a ráno ležel celý na ní, takže teď to řešíme spacím pytlem 😉