Čím umýt látkové kupované hračky?

okejka7
20. bře 2014

Prosím holky,poraďte čím malému umýt látkové kupované hračky abych si mohla být jistá že to je čisté dostatečně na to aby to mohl ocumlávat.Jo s na těch hračkách je výslovně psáno neprat.Jsou to ty co vydávají zvuky.Díky 🙂

kamilka007
20. bře 2014

Ja je prala stejne, aspon v ruce a narychlo, protoze jsem si neumela predstavit, jak mala cumla neco, co proslo nespocet rukama a lezelo v obchode. Proste jsem radsi riskla stav hracky, nez ji dcerce nedat vubec (protoze tak by to bez vyprani stejne skoncilo).

lucieandrlova
20. bře 2014

Jak píše @kamilka007 taky jsem vše prala nebo čistila... Někdy jde strojek vyndat a vyprat hračka. Pokud to nešlo vyndat, tak buď jsem to riskla nebo alespoň navlhčila, namydlila a zase navlhčila (ale spíš už u většího dítěte... U malého miminka jsem prala nebo nedala).
A někdy taky píšou, že nelze prát a nic se nestane praním... (Pokud je uvnitř taková ta kulička, která vydává zvuky, tak lze prát, pokud to je strojek, tak ne...)

okejka7
autor
20. bře 2014

Děkuju holky za radu měla jsem to takhle v plánu akorát jš teda netušila co s tím uvnitř 🙂