Čím Vás dokážou Vaše děti nejvíc vytočit?

baletka75
17. lis 2008

Zajímalo by mě,za jaké maminky se považujete?
Od flegmatických,které nic nevytočí,po pohodové,které reagují na různé projevy svých dětí podle toho,jak se vyspí apd.,až po ty,kterým vadí amokové scénky a dětský vzdor.
Já osobně jsme byla při 1.dítěti dost chytlává a všechno jsem řešila.Ale teď,co už máme třetí,beru vše spíš s nadhledem. 😉

sassi
19. lis 2008

tak z nejedenia mi tiekli nervy pri dcere, ta nejedla do 2 rokov absolutne nič, okrem mlieka a nevypýtala si sama (ako to tu niekto písal) ... proste nejedla a hotovo. Museli sme ju krmiť nasilu a to nechcite vedieť, čo su to za nervy 😠

kristi
19. lis 2008

sassi, dokazu si naprosto zive predstavit. Jim da clovek i veci, ktery zaprisahle nechtel - hlavne,ze aspon neco sni...hranolky apod.

zanett
19. lis 2008

nevim, jestli se to pocita, kdyz nemam vlastni deti, ale dcera (14) MP me velmi spolehlive dokaze vytocit svym arogantnim, vycuranym, klackovitym a drzym chovanim bez spetky respektu a obcas taky vulgarismy (s*it, b*tch, F*ck atd 🙄 ). Syn MP (11) je velmi impulzivni (lidove receno nervak 😀 😝 🙄 ) a kdyz byl mensi, tak se dokazal vztekat kvuli kazde kravine (a to doslova!), ted uz je to lepsi, ale zase nastupuje puberta 🙄 a on dokaze byt nepricetny, kdyz musi delat ukoly (neni totiz studijni typ) - to pak triska dverma, dupe po schodech a predvadi teatralni sceny 🙄 🙄 🙄

dika
19. lis 2008

mna tiez najviac vytoci to, ked prioncezne navarim a nema to uspech ☹

luciaj
19. lis 2008

o nervoch pri jedeni svojej ratolesti by som vedela pisat bajky ... aj dnes sme vecerali nasilu, az som z toho mala krce v zaludku ... taky maly prcek a ake stresy dokaze vyrobit obom rdicom svojim nejedenim 😠 ale inac je strasne zlatucka moja dcerka a nevytoci ma okrem jedla na nej vobec nic, zatial 😉

bubaczik
19. lis 2008

no ja som asi flegmatik,co sa tyka najmensieho..on ma nedokaze vytocit nicim...nechce jest,neje,chce rozhadzat hracky,tak nech ich rozhadze...vytaca ma ,ked si vecer upracem kuchynu,a decka prave vtedy chcu jest a vsetko vyberaju a nic neodlozia za sebou!alebo mam navarene,a chcu nieco ine..a najnovsie ma vytaca najstarsia dcera,s tym jej,"šak heeeej" " o chvilu" a pod...von sa chysta dva hodiny!!!!!!!!! 😠 tj,sprcha,vlasy,prezliekanie,natrepe si na ksicht kilo brizolitu,a potom splašene beha po byte že kde ma mobil 😠 neviem,ako prežijem jej pubertu,ak ju prežijem,tak už ma puberta ostatnych asi nevytoči,lebo toto čo stvara ona, je katastrofa 😒 juuj a ešte ma vytača ked najdem v mojej skryni svoje veci zašpinene a pekne poskladane,že akože nič 😠
no mate sa načo tešit!!! 😝 😀

sarinkam
20. lis 2008

Bubaczik, bud v klidu, to je uplne normal.. Skoro jsem v prvni chvili myslela ze to pise moje kamoska o sve dceri. Ten popis cinnosti odpovida uplne presne: A urco nemuze bez te pripravy ani s kosem do popelnice, co? Jnak ja jsem dnes explodovala kdyz se holka chystala do skoly a malej se vzbudil na levacku, furt mu neco nebylo vhod, jecel, az jsem mu par vytala, na zadek a za chvili se chtel uz pomazlit jako ze se nezlobim.

zanett
20. lis 2008

bubazcik - to je jako bys mluvila o nasi mlade 😝 Kdyz se nekam chysta, tak je barak vzhuru nohama, protoze ona se prece MUSI osprchovat/umyt + vyfenovat vlasy + udelat kompletni makeup + pak predvede hysterak u skrine, kdyz se oblika + pak taky hleda mobil a parfem = cely barak vi o tom, ze nase madam se nekam chysta a nejhorsi je, ze ona ocekava, ze my vsichni se ji prizpusobime!!! Jako kdybychom nemeli co na praci nez cekat na 'pokyny' o asistenci s jeji pripravou 😠 😠 😠 😠 😠 Krev se mi peni jenom o tom pisu! 😝 🙄 😠

bubaczik
20. lis 2008

zenett juuj som rada ze nie som v tomto sama..ale to aj my sme take boli? 😕 asi hej,a vracia sa nam to trojnasobne!! 😝
zlate to tie male decka,tie este nedokazu tak "sprijemnit" den 😉 ony nam len radost robia... 😵

zanett
20. lis 2008

bubaczik - tak ja muzu s klidnym svedomim rict, ze jsem takova nebyla. Moje matka byla (je) totiz general nejvyssi a ta me drzela v sachu, ja jsem si nemohla dovolit zadny pubertalni vystrelky, proto mi asi tak strasne vadi, kdyz ziju s pubertalni kozou, ktera dava celymu svetu najevo, ze s ni mlati puberta 😠 😠 😠 Mit vlastni dceru, tak bych ji takovy chovani razantne zatrhla (jenze tahle neni moje, tak do vychovy nemam moc co mluvit)

sisstin
20. lis 2008

zanett: ale jsi partnerka jejího otce..takže myslím, že máš 😝

zanett
20. lis 2008

sis, u nas to funguje trochu jinak 😒 hlavne taky proto, ze ja jsem jen o 11 let starsi nez holka, takze ona ve mne nevidi tu rodicovskou autoritu (vzdyt mezi nami neni ani generacni rozdil) + ja opravdu nejsem matersky typ, ktery by se pro nekoho obetoval (specialne pro cizi decka). Pac to jsou decka MP, tak je vyhradne na nem rozhodnuti o tom, do jake miry muzu zasahovat do vychovy a uz driv jsme se po neuspesnych pokusich shodli, ze vychova bude zcela na nem (coz je na jednu stranu fer, protoze ja nechci ve svem mladem veku muset suplovat matku rozjivene pubosce)... 😉

sisstin
20. lis 2008

zanett: no tak jestli jste se na tom dohodli 😉 já tě obdivuju, že s nima žiješ..pro mě by bylo těžký přijmout děti MP ..jako samozřejmě ano, ale vychovavat je ee 😔 ale kdyby nebylo zbytí...tak bych asi musela..naštěstí nemusim 😅

zanett
20. lis 2008

sis - no jednoduchy to neni, sotva akceptuju to, ze s nima musim zit (teda, kluk je celkem v pohode, o tom casto ani nevim, ale holka je vecne na zabiti 😠 ), natoz abych je musela vychovavat a nicit si vlastni nervy a kvuli cemu???? Nejsem ochotna to delat u mych pripadnych deti, natoz u cizich...Ale zase na druhou stranu je fakt, ze MP je opravdu vyjimecnej chlap a na takovyho bych asi tezko narazila jinde, takze mi to casto vynahradi. Ale nemysli si, hadky jsou obcas na dennim poradku - naposledy me nase madam vytocila v utery, kdy prisla na*rana ze skoly, ani nepozdravila, jen na vsechny hazela ty svoje kysely, otraveny ksichty 😝 To me dokaze vytocit k nepricetnosti, MP rika, at ji proste ignoruju, ale me to zaboha nejde! Prosste muzu mit super uzasnou naladu, ale kdyz vidim nasi mladou, jak ji evidentne s*re celej svet a hleda, na kom by si svoje na*rani vybila, tak to me berou vsichni certi. 🙄 🙄 🙄 🙄 A taky me dokaze vytocit, kdyz MP nechape, ze tim, ze ma decka, je jaksi 'znevyhodnen' na partnerskem poli (proste ze pro lidi s deckama uz to neni tak jednoduchy najit si partnera proste proto, ze deti jako zavazek jsou casto pritezi. On teda neni sam, znam spoustu rodicu, kteri si mysli, ze celej svet musi jejich rozmazleny parchanty milovat a strasne se divi, jak je mozny, ze treba po rozvodu atd nemuzou najit partnera..no jako neni se cemu divit, pac spousta lidi neni zvedavy na cizi nevychovany haranty 😠 😠 😠 😠

zanett
20. lis 2008

a ted me napada, sis, nema TP dite z predchoziho manzelstvi? Ale je to kluk, ze jo? Kluci jsou vetsinou zvladatelnejsi nez holky - ty jsou naladovy, ujeceny, manipulativni, vychcany az hruza.... 🙄

sisstin
20. lis 2008

zanett: no toho se děsim, že kdybych si měla vybírat ..čistě teoreticky..partnera, tak kdo mě bude chtít že 😅

jinak k tématu, mě dokáže neskutečně nas*at..když nechce jíst..a mlátí do lžičky 😠

zanett
20. lis 2008

jeste rychla odbocka - sis, ty bys byla v pohode proto, ze nejsi z malyho podelana (jako mas ho rada, ale nejsi ta hystericka a uzkostliva matka, ktera by se pro decko rozkrajela natrikrat) - myslim, ze s tvym pristupem (kdybys nekdy musela resit podobnej problem), by to nebylo az tak tezky nekoho najit.... 😉