Čím zabavit 7mi měsíční miminko?

miky
28. led 2011

Ahoj, ráda bych poprosila o radu jakou hračkou bych mohla zabavit a zároveň rozvíjet naší 7 měsíční holčičku. Jelikoš jsme už čtvrtý měsíc v nemocnici a neustále jenom ležíme v postýlce, tak jsou naše možnosti co se týče pohybu dost omezené. A hlavně já se nedostanu do žádného hračkářství, takže bych potřebovala typ na konkrétní hračku, aby manžel šel na jisto. Jediné co teď malá užije je hrazičky (chrastítka, plyšáky apod. samozřejmě také) a to mi přijde už dost mála. Budeme s Barunkou vděčné za jakýkoliv typ jak jí zpříjemnit léčbu.

eloana
28. led 2011

ahoj - to me mrzi, ze jste v nemocnici - v tomto veku jsou vetsinou hracky na chvilicku- malej docela hodne reaguje na mluviciho pejska od fisher price- mame anglicko-ceskeho , ale zabavi ho ot pouze na chvilicku, pak ho spis zajimaji takove veci jako vysavac ,kabely.....

jenovefa
28. led 2011

Ahoj, moc zdravím a držím palce, ať to nějak vydržíte... Koukla jsem na staré fotky - u Tomíka frčela látková kniha. Pak ho taky bavilo čutat nohama do nafukovacího míče zavěšeného na gumičce nad postýlkou (šlo by i normál nafuk. balonek, ty mají všude) nebo si zamotával nohy (a zvířata) do popruhu nad postýlkou. + vše, co šlo okusovat.
Jinak v Motole u vstupu na dětskou část je hračkářství, tam bys třeba mohla odběhnout...
Ach jo, mimi mají být doma se šťastnou maminkou a tátou...

ivasad.
28. led 2011

Ahoj Miky, u nás frčí sob (nebo to je los?) Eda od Lamaze. Dvě kopyta šustí, ve dvou je hrkátko, parohy jsou jako kousátko, šála šustí... Když se zmáčkne tělo tak píská, jde to lehce, občas už i Klárce samotné se omylem povede tím písknout... Vůbec hračky Lamaze jsou fajn 😉 A taky i u nás jede látková knížka, jedna stránka šustí, v jedné je pískátko, jedna je plyšová atd. A jak psala maminka nade mnou - všechno co se dá strčit do papule. Jo a s čím si taky Klárka vyhraje, kupodivu, je kartáček na vlasy. Ty štětiny pořád ručkou morduje, asi jí je divné, jak jí před prstíky uhýbají .. Přeju ať už vám to s Barunkou rychle uteče a jste brzy zdravé doma. 🙂

weri1
28. led 2011

ráda bych poradila ale když tak přemýšlím, tak jsou to věci, které ji asi dávat nebudeš 🙂 hadičková odsávačka, ovládače, kartáček na vlasy a takové blbiny. No hračky ho až tak nebaví, ale máme od lamaze sloní kapelu, tygra bonifáce,plyšovou žirafu a kroužky medvídka pú, tyhle má tak nejradši

sarlotta
28. led 2011

Miky neboj se malá určitě nejvíc potřebuje maminku a tu tam má, hodně na ni mluv a hraj s ní paci-paci a jiné říkanky, počítej prstíky, vařila myšička kašičku, zkus i knížku s říkankama - určitě se jí budou líbit obrázky a melodie řeči.
z hraček u nás vede kousací pískací gumová knížka a koník co řehtá, pak balonek cinkací sešitý z různých materiálů.
Nejvíc ji baví ležet na břichu a vyhrabávat hračky z plastového košíku, já je tam nastrkám-kousátka, chrastítka, knížečky a ona je vyhrabe a tak furt dokola 😉 čtu jí a ukazuju domácí zvířátka a říkám jak dělají... a to se tomu směje 😀
Tady fotky co máme doma z nejoblíbenějších🙂 je to od Sassy.

verra
28. led 2011

Miky u nás hodně frčí gumová knížka, s tou si vyhraje hodně, máme jednu doma a jednu u babičky a ona se s ní muchlá a kouše jí a pořád jí má v ruce, taky už jí má hodně pomuchlanou.

pucik
29. led 2011

Ahojky, peju abyste byli vporádku. Míša si docela i hrae s prázdnou menší petkou a do ní jsme dali tak 1/3 fazolí, ono to všelijak chrastí a kutálí se, můe to kousat a tak, to je rada na levnou hračku, pak taky starý ovladač bez baterek,, od fisher price jsou taky takový hrací klíče, to je docela dobrá hračka, držíme palečky, jo a taky miluje okusovat papírový kapesníky v obalu, pevně zabalený, vím, že to není hygienický,ani nic moc,ale když už nevíme co, půjčíme muna chvíli balíček kapesníčků,tak posíláme pusinky papa 🙂 😉 Lvíčátka

gisminka
29. led 2011

Ahoj Miky. Naší malou zajímá úplně vše, kromě hraček 😀 Takže třeba tuba od šumivého celaskonu naplněná rýží, plastové krabičky na jídlo do kterých jsem zavřela barevná víčka od pet lahví... Ráda si sama krámuje v kuchyni ve skříňkách, co jsou u země, takže alternativně dát jí krabici plnou vařeček a pokliček se jí taky líbí. Myslím, že něco podobného se dá dát dohromady i z věcí, co máte s sebou v nemocnici 😉 Tak hlavně ať jste brzo doma 🙂

vojtaxx
4. únor 2011

Ahojky Miky,
Doufám,že rezonance dopadla v pořádku a Baruška vše zvládla na 1* ty tak jste moc statečné holky...pořád na Vás myslíme...Jinak jak se baví náš malý?Tod otázka stačí mu časopis kterým studuje.,hrkací kelímek nebo krabička s bombony..a hlavně kabely...to je Vojtíškovo..asi bude instalatér... 😀 tak se holky držte a dejte vědět..paKatkaa Vojtíšek.