Používáme cookies. Více informací zde. OK

Čím zakrýváte miminka

petulejan
11. zář 2019

Ahoj maminky,malá má dva měsíce,doteď jsem zavinovala do zavinovačky,ale malá už se dost vrtí a po dvakrát byla docela odkrytá po ránu a studená,tak jsem skusila zavinovackou zakrýt ale pretahla si ji chudera přes hlavu. Tak teď nevím,co pořídit. Spava v hnizdecku,tak mě napadl spací pytel,ale má svou polohu na boku a nevím jak by s tím pytlem takhle spala. Má někdo skusenost? A co ruce? Neni jim zima když nejsou zakryté? Nebo máte někdo jiný nápad? Skusenost?

pipi_puncocha
11. zář 2019

Já bohužel nemám zatím vlastní zkušenost (dítě je zatím v břiše), ale koupila jsem právě kvůli těm rukám takový vak s dlouhým rukávem, rukávy jsou na zip, tak se dají i sundat eventuelně.

makronka222
11. zář 2019

Nase pytel a zavinovacku nesnesla. Spi v overalu a prehodim lehkou dekou

petulejan
autor
11. zář 2019

@pipi_puncocha ten je krásný. Kde jste kupovala?

makronka222
11. zář 2019

Tenhle spaci pytel jsem videla v Sinsay za 400,- maji ted i detskou modu

lucie_j
11. zář 2019

V pytli může spát jakkoliv, moje děti v něm i chodily.

pipi_puncocha
11. zář 2019

@petulejan kupovala jsem ho online na Zalando, ale v létě jak byly slevy, tak nevím, jestli ho tam ještě mají...

petulejan
autor
11. zář 2019

@pipi_puncocha ok,cenu zas tolik neřeším,hlavně funkčnost 👍

bonavoxa
11. zář 2019

@petulejan Moje obě děti od miminka totálně bojkotovaly nějaké zakrývání. Pytlů máme několik, nejvíc se osvědčil takový, co vypadal spíš jako prošívaný overal. A jinak jsem to vždy řešila tím, že byli prostě na noc oblečení. Většinou body a punčochy a na to overal, podle počasí různý materiál. A pak mám ráda termo věci od Little Ani nebo Moiry.

hlasil
11. zář 2019

Obě děti měly spací pytel, klasik bez rukávů. Měly overaly s dlouhým rukávem a to stačí.

kittyy17
11. zář 2019

@petulejan kluci spali v pytli i na boku, a pyžamko s dlouhým rukávem

tervi
11. zář 2019

@petulejan Pro takhle malé mimčo je super pytel. Tím, že je více druhů, musí se trošku experimentovat. My měli doma asi 3 různě teplé. Moje holka spávala v pytli do 11m, pak ho bojkotovala s řevem. Řešila jsem to v zimním období tak, že dostala overal od Little Angel a navrch chlupatý overal z Nextu (takový ten kožich). Deku nebo peřinu zásadně dává v noci pod sebe. Hodně zdaru.😜

luckastep
11. zář 2019

Můj mrňous (v pátek 12 týdnů) spí v hnízdě a je přikrytý peřinkou kterou jsem na konci zastrčila pod hnízdo takže si jí nemůže přetáhnout přes hlavu. Když měl jen dečku tak jak už se mele tak se ráno probral a koukali mu jen nohy jinak byl celý pod dekou 😀 pytel máme taky ale zatím jsem ho nezkoušela

cleer00
11. zář 2019

Když se dcerka narodila v zimě nesnesla být taky zavinutá tak jsem do hnízdečka ještě dala perovou zavinovačku tu natrepala a do ní vložila malou oblečenou v overalku a už jsem ji nezavinovala jen, pak přikryla dečkou a byla spokojená. Od perovky šlo teploučko

petulejan
autor
12. zář 2019

@tervi děkuji 😉

petulejan
autor
12. zář 2019

@luckastep 😁asi tak nějak dopadla i malá

martiniquest
12. zář 2019

Pri spani v hacce lehkou dekou, pri spani v posteli jsem ho prikryla ja nebo manzel svoji perinou. Neni treba v tom hledat vedu.

klovalka
12. zář 2019

Ahoj, mám dobrou zkušenost se spacími pytly. S odnímatelými rukávky mám od Sterntalera, nabízí různé varianty teplotního komfortu. Je ale trochu dražší.

2hanah
12. zář 2019

@lucie_j 😂😂😂👍🏻

snahnah
12. zář 2019

Dávám body a overal. Pytel nebo zavinovačku jsem ani nezkoušela, protože moje dítě potřebuje prostor 😆 a přikrývám peřinkou, kterou si stejně odkope.

babanci
12. zář 2019

My oblékáme naší 8 týdenní vnučku na noc do overálku bavlněného, spí v hnízdečku a přikryjeme lehkou dečkou. Oblékáme málo i na ven. Nedávno jsme jí byly udělat občanku a byla tam paní se stejně starou holčičkou. Bylo vedro, naše měla jen krátký overálek, ta její byla v chlupatém overálku a s pletenou čepičkou, přikrytá dekou a ještě dekl na kočárek. Divila se, jak jsme na lehko. Lidi se tam do ní pustili, že je šílená, bylo asi 30 stupňů. Pak jsem přemýšlela, jestli má člověk poradit nebo držet pysk.

Sem začni psát odpověď...

Odešli