• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čisté oblečení a povleční. Jak často měnit?

26. listopadu 2011 
Ahoj, jak často měníte oblečení miminku? I když není špinavé. Stačí co 3 dny? A Povlečení co 2 týdny?
26. lis 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, malinkému miminku jsem dávala totéž oblečení dva dny, když nebylo špinavé. Asi by to ještě šlo, ale chtěla jsem dát nové "voňavé" :dizzy_face: Povlečení jsem měnila co dva týdny, jak píšeš. Dneska už mi malej všude šmejdí a je i víc "nehod" jak ho nechávám rozbalenýho, takže to už je jiná story :slight_smile:
26. lis 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak ja tedy kazdy den, protoze kazdy den koupu ... jen pyzamko jsem nechavala stejne 2 noci ;
povleceni podle potreby (cca kazde 2 tydny), ale prosteradlo urcite casteji - zustavaji na nem vypadane vlasky
26. lis 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávala a dávám čisté každý den,i pyžamko a povlečení měníme po 14 dnech-někdy i dýl.protože je malý věčně u nás v posteli,takže spíš převlíkám to naše
26. lis 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dva dny synovi tričko s dlouhým rukávem - když ho nemá ze školky špinavé od oběda - v létě všechno jen jeden den.
Dcerce rok a čtvrt, dokud to není špinavé :grinning: , ale většinou poslední dobou max. jeden den..spíš jako že kvůli trošce skrvny nechám klidně bodýčko na ní, převleču až po koupání.
26. lis 2011 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja do roka menila opravdu kazdy den ciste.. ne teda teplaky ty fakt kdyz uz byli zaplacany.. ale tak i tak teplaky jednou za 3 dny.. ale jinak vse po koupani ciste..
26. lis 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Menila som raz za 3 dni, pokial nebol poblinkany (co bol bohuzial velmi casto, maly blink, ale zatecene az po chrbat, ved to poznate). Nikdy nemal ziadne zapareniny ci vyrazky. Ked uz sa zacal hybat , lozit apod., tak samozrejme castejsie podla potreby. V sucasnom veku tiez podla potreby - v lete kazdy den vsetko ciste, teraz v zime kazdy den ciste spodne pradlo a vrchne oblecenie podla miery zaspinenia.
26. lis 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
oblečení buď denně (pokud je to čuně jako to moje) a nebo po třech dnech,povlečení max nejdéle jednou za měsíc. Když byla Eliška menší,tak po dvou týdnech.
26. lis 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já měním podle potřeby. Někdy jí bodyno vydrží 3 dna,někdy máme 3 za den...Podle situace. Ale pyžamko určitě každý den čisté nedávám...
26. lis 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Podle zaspineni, ale urcite ne kazdy den nove.
26. lis 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
v prvních měsících jsem převlíkala i 5 krát za den-reflux..ale teď,když se to uklidnilo a je normální počasí, že není mokrej od potu, tak měním,co dva dny..špinavé hned. věci na spinkání tak po 4 dnech..pod peřinou mi nespí,ale prostěradlo tak co 14 dní.
26. lis 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek