Čisté oblečení a povleční. Jak často měnit?

sabor
26. lis 2011

Ahoj, jak často měníte oblečení miminku? I když není špinavé. Stačí co 3 dny? A Povlečení co 2 týdny?

romcovaklarka
26. lis 2011

Ahoj, malinkému miminku jsem dávala totéž oblečení dva dny, když nebylo špinavé. Asi by to ještě šlo, ale chtěla jsem dát nové "voňavé" 😵 Povlečení jsem měnila co dva týdny, jak píšeš. Dneska už mi malej všude šmejdí a je i víc "nehod" jak ho nechávám rozbalenýho, takže to už je jiná story 🙂

marketnieuw
26. lis 2011

tak ja tedy kazdy den, protoze kazdy den koupu ... jen pyzamko jsem nechavala stejne 2 noci ;
povleceni podle potreby (cca kazde 2 tydny), ale prosteradlo urcite casteji - zustavaji na nem vypadane vlasky

marecek4
26. lis 2011

já dávala a dávám čisté každý den,i pyžamko a povlečení měníme po 14 dnech-někdy i dýl.protože je malý věčně u nás v posteli,takže spíš převlíkám to naše

gabadan
26. lis 2011

Dva dny synovi tričko s dlouhým rukávem - když ho nemá ze školky špinavé od oběda - v létě všechno jen jeden den.
Dcerce rok a čtvrt, dokud to není špinavé 😀 , ale většinou poslední dobou max. jeden den..spíš jako že kvůli trošce skrvny nechám klidně bodýčko na ní, převleču až po koupání.

luciebx
26. lis 2011

ja do roka menila opravdu kazdy den ciste.. ne teda teplaky ty fakt kdyz uz byli zaplacany.. ale tak i tak teplaky jednou za 3 dny.. ale jinak vse po koupani ciste..

nae
26. lis 2011

Menila som raz za 3 dni, pokial nebol poblinkany (co bol bohuzial velmi casto, maly blink, ale zatecene az po chrbat, ved to poznate). Nikdy nemal ziadne zapareniny ci vyrazky. Ked uz sa zacal hybat , lozit apod., tak samozrejme castejsie podla potreby. V sucasnom veku tiez podla potreby - v lete kazdy den vsetko ciste, teraz v zime kazdy den ciste spodne pradlo a vrchne oblecenie podla miery zaspinenia.

sister05
26. lis 2011

oblečení buď denně (pokud je to čuně jako to moje) a nebo po třech dnech,povlečení max nejdéle jednou za měsíc. Když byla Eliška menší,tak po dvou týdnech.

misi.21
26. lis 2011

Já měním podle potřeby. Někdy jí bodyno vydrží 3 dna,někdy máme 3 za den...Podle situace. Ale pyžamko určitě každý den čisté nedávám...

apollo11
26. lis 2011

Podle zaspineni, ale urcite ne kazdy den nove.

sidynka
26. lis 2011

v prvních měsících jsem převlíkala i 5 krát za den-reflux..ale teď,když se to uklidnilo a je normální počasí, že není mokrej od potu, tak měním,co dva dny..špinavé hned. věci na spinkání tak po 4 dnech..pod peřinou mi nespí,ale prostěradlo tak co 14 dní.