• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dát do golfek pod mimi na jaře a podzim?

28. února 2008 
Prosím poraďte mi, co dát na jaře a na podzim pod mimčo do golfek? Já si jdu zítra jedny vyzvednout a nevím jestli ještě koupit fusak u kterého jde úplně odepnou vršek a použít jen jako podložku (využiji příští podzim a zimu) nebo něco jiného a teplejší deku na přikrytí (budu mít i nánožník) malé je 8 měsíců. Nechci aby ležela jen tak zespodu ještě studí. Pospíchá díky za rady potřebuji do zítřejšího rána
26. únor 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja davala tenkou deku ,to staci ted uz v breznu skoro a na pristi zimu uz bude vetsi ale klido muze mit fusak jestli ti nebude moc litat pak tak ji do toho zabalis a je klid
26. únor 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrtule, asi tu deku :slight_smile: mě spíš zajímá, jak to vyřešit s pásy, když tam dáš tu deku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kámoška používá do golfek fleecovou zavinku do autosedačky, jdou tím protáhnout ty popruhy.... :wink:
26. únor 2008 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, nemám :unamused: asi obětuju nějakou deku a šmiknu dírky :sunglasses:
26. únor 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo mě napadlo, tchýně mi ušije podložku :grinning: jé , to je dobrý nápad, zítra tam zajedem poprosit :slight_smile:
26. únor 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pasy sem dala normalne pres to kdyz je tenci deka jde to v pohode akorat to nevypada nejlip ale to je jedno
26. únor 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne by zajímalo, jaký golfky si mám koupit. Chtěla bych nějaký tak do dvou,tří tisíc.
26. únor 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě napadla taková ta podložka už s dírama, ale nevím jestli ji u nás budou mít a v barvě, deka mě taky napadla a udělat díty ale aby to nevypadalo humpolácky :unamused:
spíchnout si na stroji podložku bych taky zvládla (mám tu slabý molitan a látku koupit) ale tý práce s tím, to se mi nechce
tak jsem zvědavá co nakonec pořídíme aby to bylo hned
26. únor 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Některé golfky mají ve výbavě i nánožník a do něj jde dát deka nebo pytel :wink:
26. únor 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlupka - Patron teď vyprodává loňskou kolekci, stojí 2700, ale už mají jen dvě barvy. Psala jsem jim a nová kolekce bude v březnu, tak pak si je koupím, vypadají dobře :slight_smile:
26. únor 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Například tady: http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=262517
Nebo my máme Chicco taky s nánožníkem :slight_smile:
26. únor 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
JA mam zimni fussak a koupila jsem si i letni fusacek, ktery se da odepnout a vypada to velice hezky. je to pro obdobi nynejsi, kdyz je teplo a za chvili chladno a neni uz potreba zimniho fusaku....

Na leto jsme si poridila bavlneny potah na sportak-golfky. :wink:
26. únor 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já používám jako podložku fusak s odepínatelným vrškem - je to měkkoučký a navíc ho stejně pak využiješ. Vršek vozím sebou a když se ochladí, tak ho jenom nasadím a je hned teplo :sunglasses: :sweat_smile:
Nemám ho v golfkách, ale sporťáku. Celkově se mu pak v kočárku i líp spinká - je v té ,,podložce,, takovej zavrtanej :dizzy_face: :sweat_smile:
26. únor 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem koupila kombi fusak a pak odepnu co se dá a zůstane ta podložka a je akorát
27. únor 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. únor 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek