Co dát do golfek pod mimi na jaře a podzim?

vrtule83
26. únor 2008

Prosím poraďte mi, co dát na jaře a na podzim pod mimčo do golfek? Já si jdu zítra jedny vyzvednout a nevím jestli ještě koupit fusak u kterého jde úplně odepnou vršek a použít jen jako podložku (využiji příští podzim a zimu) nebo něco jiného a teplejší deku na přikrytí (budu mít i nánožník) malé je 8 měsíců. Nechci aby ležela jen tak zespodu ještě studí. Pospíchá díky za rady potřebuji do zítřejšího rána

aponchie
26. únor 2008

ja davala tenkou deku ,to staci ted uz v breznu skoro a na pristi zimu uz bude vetsi ale klido muze mit fusak jestli ti nebude moc litat pak tak ji do toho zabalis a je klid

krikri27
26. únor 2008

Vrtule, asi tu deku 🙂 mě spíš zajímá, jak to vyřešit s pásy, když tam dáš tu deku 😝

elucinka
26. únor 2008

Holky, kámoška používá do golfek fleecovou zavinku do autosedačky, jdou tím protáhnout ty popruhy.... 😉

krikri27
26. únor 2008

no jo, nemám 😒 asi obětuju nějakou deku a šmiknu dírky 😎

krikri27
26. únor 2008

nebo mě napadlo, tchýně mi ušije podložku 😀 jé , to je dobrý nápad, zítra tam zajedem poprosit 🙂

aponchie
26. únor 2008

pasy sem dala normalne pres to kdyz je tenci deka jde to v pohode akorat to nevypada nejlip ale to je jedno

chlupka
26. únor 2008

mne by zajímalo, jaký golfky si mám koupit. Chtěla bych nějaký tak do dvou,tří tisíc.

vrtule83
autor
26. únor 2008

mě napadla taková ta podložka už s dírama, ale nevím jestli ji u nás budou mít a v barvě, deka mě taky napadla a udělat díty ale aby to nevypadalo humpolácky 😒
spíchnout si na stroji podložku bych taky zvládla (mám tu slabý molitan a látku koupit) ale tý práce s tím, to se mi nechce
tak jsem zvědavá co nakonec pořídíme aby to bylo hned

ina.b
26. únor 2008

Některé golfky mají ve výbavě i nánožník a do něj jde dát deka nebo pytel 😉

jabber
26. únor 2008

chlupka - Patron teď vyprodává loňskou kolekci, stojí 2700, ale už mají jen dvě barvy. Psala jsem jim a nová kolekce bude v březnu, tak pak si je koupím, vypadají dobře 🙂

ina.b
26. únor 2008

Například tady: http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2...
Nebo my máme Chicco taky s nánožníkem 🙂

kocurek
26. únor 2008

JA mam zimni fussak a koupila jsem si i letni fusacek, ktery se da odepnout a vypada to velice hezky. je to pro obdobi nynejsi, kdyz je teplo a za chvili chladno a neni uz potreba zimniho fusaku....

Na leto jsme si poridila bavlneny potah na sportak-golfky. 😉

nikka.vo
26. únor 2008

Já používám jako podložku fusak s odepínatelným vrškem - je to měkkoučký a navíc ho stejně pak využiješ. Vršek vozím sebou a když se ochladí, tak ho jenom nasadím a je hned teplo 😎 😅
Nemám ho v golfkách, ale sporťáku. Celkově se mu pak v kočárku i líp spinká - je v té ,,podložce,, takovej zavrtanej 😵 😅

vrtule83
autor
27. únor 2008

tak jsem koupila kombi fusak a pak odepnu co se dá a zůstane ta podložka a je akorát

nikka.vo
28. únor 2008

😉 😉 😉 😉 😉