Co dávat na spaní miminku?

michaelaa9026
25. zář 2020

Ahoj možná se zeptám blbě ale prosím o radu.. Jak mám oblékat miminko na noc když má docela silnou rýmu.. Má overalek a přikrýváme ho jen velkou plynou a už tak je ráno zpocený.. Jsou mu 3 měsíce.. Ve spacím pytli ani v zavinovacce nevydrží, je v tím nespokojený

marti89
25. zář 2020

A zvýšenou teplotu nemá, když se tak potí? Kolik máte doma stupňů? Z čeho je materiál toho overálku?

ladyhacek
25. zář 2020

zkusila bych buď jen body a přikrýt nebo nepřikrývat. Syn se třeba odkopává takže mu dám overal popř. body a overal a spí nepřikrytý.
Podávat se i na složení overalu (100%bavlna?)

michaelaa9026
autor
25. zář 2020

Ano vše mám bavlněný. .

michaelaa9026
autor
25. zář 2020

Teplotu nemá , takhle se potil i když rýmu neměl . . A jak to vydite s vychazkama ? Nejni kocarkovy,takže venku celkem brečí, tak nevím jestli ho nám nechat zatím doma . . Hodně větrám a dala jsem mu mokrou plínu na postýlku

keksik002
25. zář 2020

Bodycko, nebo overal s kratkym? Nebo se delaji i letni overaly.. Pokud neni nejak nemocny, jako teplota a tak.. Tak s rymou normalne ven muzete, ať uz v kocarku nebo nositku.. Můžete davat sterimar do nosu a odsavat, jinak je to "jen" ryma

mamikry
25. zář 2020

Zkuste mu podlozit postylku nebo matraci na jedne strane, at mu ryma vyteka ven a nedrazdi ho v krcku. Jinak bych vic neprikryvala, kdyz mu to vadi. Na spani idealne nizsi teplotu v mistnosti. Jinak ven bych ho brala, pokud nema teplotu, nasim detem cerstvy vzduch ma rymu pomahal. Staci i na pul hodinky.

leniczka23
25. zář 2020

Dávám jen overal a peřinku má spíš jen za zády. Jinak pokud nemá teplotu ven určitě běžte, na tu rýmu mu to udělá jen dobre.

lolam10
25. zář 2020

Ven chodime pokud nemaji teplotu kazdy den