• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dáváte k večeři dvouletému dítěti?

6. ledna 2011 
Ahojky, chtěla jsem se zeptat co dáváte k večeři dvouletému špuntovi? Náš malej má teplej oběd, bud polívku nebo druhý,, oboje mi nesní. Večer má zpravidla chleba nebo rohlík s něčím (lučina, sýr, šunka apod), sem r¨tam je nějaký zbytek od oběda nebo krupičná kaše. Nevím zda to tak je dostačující... na noc pak pije ještě flašku mlíka.
Díky za odpovědi.
6. led 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nějak podobně, buď rohlík/chleba s něčím nebo to co jsme měli k obědu. Malá je docela polévková, stejně jako manžel, tak hodně vařím polévky. Nebo hodně miluje bramborovou kaši, tak jí občas udělám jen trochu kaše....Krupičku a sladká jídla nechce už vůbec a mléko na noc pít přestala.
6. led 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam je teda jen 1,5 roku, ale mala nechce tak od 11 mesicu vubec kase...chleba nebo rohlik s necim take neji(jen samotne) takze ma k veceri vetsinou hooodne hustou polivku - zeleninova zasmazena s nudlema, kureci vyvar se zavarkou(krupicka s vejcem) a nudlema, kyselka s hodne bramborama....nekdy i normalni hlavni jidlo(hlavne omacky). Nekdy ma jen testoviny zamichane s vajckem. Veceri ma v pul 6-6 a pul 8 ma jeste tak 200ml sunaru. Kdyz nechce svacinu tak ma veceri driv a pak jeste ujida tatinkovi (take vetsinou omacka, pecene kure) . Ale chci kasi zase zkusit, protoze vzdy chvili neco neji a pak zase jo....
6. led 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Polévku. Hustou. K obědu jí jen hlavní jídlo, tak polévku má večer a má ji moc rád. Sní tak dost zeleniny, protože málo pije, je to pro něj i "tekutina", nemá v noci žízeň. A většinou se nají první a s klukama pak zasedne ještě k večeři č.2 a dá si, podle chuti s nima.
Jinak když není péolévka (někdo ji omylem sní:slight_smile:)), tak má rád jen brambory, rozštouchané s pažitkou a máslem, mlíčko k tomu, nebo dvě vajíčka na šunce...nějak pořád nejí pečivo s něčím, tak čekám, kdy na to přijde:slight_smile:.
6. led 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no tak buď taky polévku pokud je nebo krupičku, pudink, pečivo s něčím a než jde spát tak flaška s mlíkem.
6. led 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že to úplně stačí. U nás to je podobné, když se vaří, dá si s námi, když ne, nebo máme něco vyloženě "dospěláckýho", dostane pečivo se šunkou/sýrem. Kaše u nás nikdy moc nefrčely. A pak před spaním banán a mlíko (který teda téměř nepije :unamused: ).
6. led 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vetsinou zbytky od obeda :sweat_smile: varim obedy pro nas 2 dodnes ji prikrmy (ma je radeji nez domaci) kase, pecivo neji vubec, polevku max 2krat do mesice.
takze miva vetsinou teply obed i veceri (pokud to sni)
6. led 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek