Co dáváte k večeři ročním dětem?

beruska1979
4. únor 2009

Ahoj holky,

Co dáváte ročním dítkům k večeři?
Do nedávna jsem jí dávala kaši, ale tu mi teď odmítá a hlavně si myslím, že jí po ní bolelo bříško. Dávala jsem jí vždycky kolem 19 hod a kolem20,30 pije ještě tak 200 ml mlíčka. V noci se mi pak často budí a ani jedna se nevyspíme.
Tak jsem si myslela, že bych jí mohla místo kaše dávat nějakou konzistenční stravu🙂
Mohly byste mi poradit, co by balo nejlepší, aby se jí dobře spinkalo?
díky moc

gabca1
8. bře 2009

kudrlenkaa - no raději převař 🙂 Jo a ten Sunar mají i vanilku, kakao, banán. Myslím, že bys malého nalákala 🙂

mikulka
19. lis 2009

Holky, jak dlouho před spaním dáváte večeři?
Já dávám kaši 2 hod před spaním, pak jen mlíčko (většinou jen cucne), nebo vodu.Ty děv hodiny jsou asi dlouho, ne?

Je pravda, že sunar dělá zácpu??? 😕

sajmon113
19. lis 2009

Mikulka kaši nebo jinou večeři dávám kolem 7 večer, pak koupeme a kolem 8 před spaním ještě trochu mlíka vypije, tak těch 150 ml. Sunar jsme nějakou dobu dávali, ale zácpu malý neměl. Teď dávám mlíko od Hami, víc mu chutná 😉

megee
19. lis 2009

mikulka já dávám večeří v 18.00 (chleba,rohlík , polívku, kaši nebo co zbylo od oběda) a spát malej chodí kolem 19.30 před spaním už mlíko nemá a stačí mu to a nestěžuje si 😀 (spí bez buzení celou noc)

brigitabazar
28. dub 2017

Obnovím téma, protože potřebuji radu. Syn 15 měsíců mi přestal jist kaše k večeři. Co mi můžu dávat jiného? "Bohužel" vůbec nechce um, nikdy ho nechtěl (kojený byl do roka). Zatím mu dávám to samé co k obědu, ale nevím jestli je to ideální (dušené telecí se zeleninou a brambory). Díky za radu.