Co dělat, když svítí do golfáčku sluníčko? Poraďte

besinecek
29. led 2008

ahoj holky, můžete mi poradit co mám dělat když jedu s golfáčkem a svítí sluníčko, malé je 8 měsíců a svítí ji to přímo do oči, přetáčecí rukojeť nemáme. Přece nebudu jezdit v lednu se slunečníkem jak blb. Děkuji za rady, určitě máte některá zkušenost.

aponchie
29. led 2008

neni brzo na golface?to se pta manzel 😀 a jeste se pta kdyz sviti slunko proc nepouzit slunecnik 😉 teda to jsou diskuze...

besinecek
autor
29. led 2008

tak dík za radu. na golfáček není brzy, řekni manželovi, mám těžký kočár a když jdu něco koupit tak beru golfáč ale stalo se mi ,že svítilo sluníčko a já nevěděla jestli jet po zpátku když to svítilo přímo do kočáru. Ptám se na blbost já vím ale každý není zkušený tak jako ty.

many
29. led 2008

besinecek - taky chci ten klasický starý golfáček 😉 taky jsem na tom jednou už přemýšlela jak to budu řešit aby mu nesvítilo do očí 😉 přinejhorším to chvíli vydrží,tak jak mi,když jsme byly malý 😀

many
29. led 2008

to jsou super golfáčky,lehký,no paráááááááááádní 😉 😉 😉 😉 😉

katze
29. led 2008

Na koniku je tu doporucovana slunecni clona.

http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=194064

many
29. led 2008

to je super,ale na ten golfáček třeba co chci já,ten klasický,tam není ani střecha 😀 😀 😀

many
29. led 2008

leda tak ten deštníček na to pořídit a připevnit nějak šikovně

aponchie
29. led 2008

mas pravdu jsem zkusena ale asi tak jako kazdej normalni clovek kteremu sviti do kocaru a ma slunecnik a nepouzije ho jen kvuli tomu ze co kdyby nahodou tomu nekdo neco rekl v lednu to fakt nechapu potom takove dotazy sorry 😉

krizaci
4. únor 2008

Já taky používám golfáč, pač než bych dolezla do města (za 45 min) tak jedu autem, v kufru mám golfáč nastálo. Koupila jsem si ze stříškou, nánožníkem a je polohovatelný. Taky jsem řešila svícení sluníčka na malého (8 měsíců) a vyřešila jsem to tak, že udělám z deky takovou hučku, prostě pořád skládám až mám jakoby polštářek, ten mu dám na fusak, částečně zakryju nánožníkem a má tmu. Je fakt, že většinou spinká a když ne, tak ho doma mažu krémem na opalování.

besinecek
autor
6. únor 2008

Ahoj, to je dobrý nápad s tou dekou, ale jen když chce spinkat, jinak ta naše holka je hrozně zvědavá tak musí vše vidět takže o nějaké cloně před ní nemůže být řeč. A taky je malinká takže stříška je nám na nic, o cloně jsem uvažovala ale je moc drahá a mám strach že se nevyužije.