Co děláte s dětmi, když je takto krásně?

schnee
2. dub 2016

Ahoj holky, možná blbý dotaz, ale stejně se zeptám 🙂 Co děláte s dětmi, když je takto krásně? Myslím tím děti cca 6 měsíců, kdy ještě nechodí, nelezou spíš jsou na bříšku nebo zádíčkách. Být celý den na procházce nejde že 🙂) Takže co děláte? Jste doma, venku na dece, na procházkách, půl na půl.......? 🙂 Děkuju za tipy, postřehy, rady a pokec 🙂

alboo
2. dub 2016

Dopo sme byli doma, kolem 11spat dost kocaru, pak domu na oběd. Pokud bylo hezky slo se ven normalne na zem na deku (dobře izolovanou) pak třeba zpez domu a kolem 16 zase do kocaru (pak uz treba jezdila na bříšku a koukala) bud usnula a nrbo ne. Kdyz pak jak bylo cim dal vic tepleji tak sme chodili ven na deku i dopo. Venku se pak hezky rozlezla, doma se plazila, ale venku musela lezt. Loni touhle dobou ji bylo 7m.

schnee
autor
2. dub 2016

@alboo Děkuju. Jak jsi jí třeba oblékla? Myslím aby jí nebyla zima, ale zároveň aby měla možnost toho pohybu. 🙂

alboo
2. dub 2016

Mela sem na ni takovej flesovej overal a pod tim body a punčochy nebo polodupky, nrkdy ještě tričko a teply fusekle. On a je zvykls byt hodně venku, od narozeni chodi ven denne, spavala i zime venku v kocaru. První nemoc v roce a pul

iveta93
2. dub 2016

Většinou si dopoledne hrajeme, cvičíme (unavujeme). Po obědě jí vezmu na procházku aby se vyspala v kočárku. Na dvě- tři hodiny nejlépe. Potom jdeme domů. Zase si hrajeme, čteme...Potom vykoupat a spát. Když je opravdu hezky tak jednou za čas jdeme třeba na celé dopoledne nebo odpoledne. V létě chci chodit na zahradu na celý den. Ale to už nebude muset být v kočárku kvůli chladnu. Jinak jí oblékám body, punčochy, legíny, botky, teplá mikina, čepička, fusak a mám deku kdyby bylo chladno. Ale žiju na horách takže tu ještě není tak hezky jako např v Praze.

kajalka
2. dub 2016

Ráno je na dece na podlaze a hraje si, pak jdem na prochajdu, kde se prospí, přes oběd deka, pak spánek, zas deka a spánek 🙂 V mezičasech se nosí.

michaela_2
2. dub 2016

@schnee Ahoj, já už mám tedy skřítky větší 🙂, ale na deku bych zatím půlroční miminko asi ještě nedávala. Byť sluníčko krásně hřeje, tak země je ještě hooodně chladná 🙂. Já jsem se je snažila na zemi co nejvíce zabavovat doma a venku na procházkách jsem je povětšinou nosila v manduce - možná už můžete zkusit na dětském hřišti nějaké zpestření tipu - klouzačka spolu s maminkou 🙂.
Nebo do toho kočárku, položit na bříško, aby hezky viděl/a.

schnee
autor
4. dub 2016

@iveta93 Ahoj, a když jdete na celé dopoledne nebo odpoledne ven, tak jí máš celou dobu v kočárku? Já právě chci taky chodit na zahradu, až bude tepleji i od země, jak píše michaela_2 🙂

iveta93
4. dub 2016

Snažím se aby byla v kočárku, ale když už se jí tam nelíbí a je hezky tak jí vyndám a zabalím do deky. Včera byla venku z kočárku asi dvě hodiny a až se ohřeje zem tak bude na dece na zemi. 🙂