Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Co jí dát na noc, aby jí neumrzla prcka?

kacuda
30. kvě 2018

Zdravím vás, chtěla bych poradit. Na noc dávám své dceři noční košilku, ale jak se celou noc hemží, tak ji leze prcka, přikrytá nechce být, tak bych potřebovala vědět, co jí dát, aby ji prcka neumrzla - kalhotky nebo kraťasy nebo něco úplně jiného??? Děkuji předem za tipy. Katka

zmrzlinka
30. kvě 2018

Normální pyzamko 😁

alassel
30. kvě 2018

To jako vazne?

kacuda
autor
30. kvě 2018

@zmrzlinka Naše dítě je hrozně horkokrevné a tak se snažím jí dát co nejméně.

kacuda
autor
30. kvě 2018

@alassel To jako vážně. Holčička má dva roky a není to žádné miminko. Kdyby to bylo miminko, tak by přece měla plínku.

zmrzlinka
30. kvě 2018

@kacuda prodávají se i s krátkým rukávem a kratasami na spaní

pavla555
30. kvě 2018

přesně, jak píše @zmrzlinka - pyžamo s krátkým

betelgeuzz
30. kvě 2018

Někdo dává na spodek noční košile knoflík na sepnutí předního a zadního dílu. pak tam noční košile nemůže vylízt nahoru.

pavla555
30. kvě 2018

a nebo dám kalhotky a je to 🙂

martiniquest
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pavla555
30. kvě 2018

@martiniquest 🙂 já jsem si to taky říkala, ale nechtěla jsem být drsná 😂😂😂

helen_h
30. kvě 2018

Dcera je taky horkokrevná, košilku by ráda - ale přesně, odkope se a je holá skoro až po lopatky (a pěkně studená). Takže jí samotnou košilku nedovoluju, vždy k tomu pyžamkové kalhoty, legíny nebo kraťasy, když je léto.
@kacuda

pabka
30. kvě 2018

@martiniquest
@pavla555
Podle mě je ta otázka vtip.. jinak si to neumím vysvětlit.

lobella
30. kvě 2018

Bud pyzamo s kratkymi nohavicemi a rukavy, nebo ji nechte odkopanout, zrovna ted noci, kdy je pomalu 20 a doporucuje se nejakych 18 na spani, bych se nebala, ze umrzne...s kym spi v pokoji? Je takovy problem, ze se ji kosilka vykasa? Kdo ji okouka? Tak ji jen prikryjte az pujdete spat a nechte ji byt...

editah222
30. kvě 2018

Když už se teda ptáte tak já i dcera máme noční košile u lopatek a zadky ven, ale ani jedné nám to neva :D Když někde jsme tak má spací šortky (volné, aby ji nic neškrtilo). Já mám holou prdel vždy a všude. ;)

pavla555
30. kvě 2018

@pabka mozna se taky pani chtela pochlubit, ze uz nema ,,mimino,, a uz nepotrebujou pleny 😉

kacuda
autor
30. kvě 2018

@pavla555 No už jsme druhý den bez plenek. 😉

absintka19
30. kvě 2018

@editah222 takyyyyy 🍀

terez225
30. kvě 2018

Nebojte však ona ve 20 stupních v noci neumrzne 😊pokud se vyloženě nebudí že je jí zima neresila bych a nechala ji tak. Dětem to neva.

robin92
30. kvě 2018

@kacuda Ja jsem na netu videla vychytavku a moc se mi libila. Na tu nocni kosilku dolu nasit svok, aby vysel mezi nozky a jak si ji oblece, tak ji to zapni a jak se bude v noci vrtet, tak ji to nevyleze az k hlave a ten cvocek ji to bude drzet, aby ji nelezla prcka. Snad jsem to vysvetlila spravne 🙂.

adusch12345
30. kvě 2018

Teda to je otázka za dva bludištaky ne 🙂) pokud nemá už plenku tak asi kalhotky. nebo ji dejte slipy 🙂) nic jinyho me nenapadá.

junkka
30. kvě 2018

Tak dcerka spi normalne v pyzamku, kde je tričko s kratkym a takove pohodlne kratasky

junkka
30. kvě 2018

Tak dcerka spi normalne v pyzamku, kde je tričko s kratkym a takove pohodlne kratasky

cajomilka
31. kvě 2018

@kacuda Nevím, proč by to mělo být považováno za vtip; řeším úplně stejný problém s oběma dcerami. Samozřejmě mají i letní pyžamka, ale v poslední době chtějí být za slečny a nosit noční košilky. Zvlášť mladší (4,5) se odjakživa odkopává. Nemyslím si, že by v Praze v paneláku, když je venku v noci téměř 20 stupňů, mohla nastydnout, ale přece jen mi to trochu vadí, tak jsem vymyslela kompromis - přikrývám ji jen prázným povlakem, pod ním vydrží celou noc 😉

kacuda
autor
31. kvě 2018

@cajomilka No já ji přikrývám povlakem celou noc a nejen jednou. 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli