Co koupit k druhým narozeninám?

aurelie34
11. srp 2019

Hezký den, synovi bude na začátku října 2 roky. Začínám přemýšlet co mu koupit za dárek. Přijde mi že má všechno a nechci mu koupit nějakou blbost. Určitě koupím nějaké knížky ale nic dalšího mě nenapadá. Co jste dávali vašim dětem k druhým narozeninám?

martt
11. srp 2019

@aurelie34 Náš syn dostal kolový odrazedlo, nějaký autíčko a dřevěnou dráhu a masinkou.

klllarinka01
11. srp 2019

@aurelie34 Ja taky nemam rada moc darku, prijde mi, ze si s tim deti ani moc nehraji, nevazi si toho. A protoze mame velkou rodinu a kazdy koupi neco, je to fakt tezky, ale malej k 2 narozeninam dostal: odrazedlo, drandit zacal poradne teda az prelom jara/leta, nejake potrebne obleceni- ze vseho totiz vyrostl, pak asi dve auticka, nakupni kosik s ovocem. S tim si hraje porad. Jinak doporucuji knizly od Albi, ty s tou mluvici tuzkou.

jessical
11. srp 2019

@aurelie34 Syn před týdnem na oslavě k druhým narozeninám dostal dřevěnou vlackodrahu a zatím si s ní hraje celý týden 😊 zrovna takový hyperaktivní neposeda 😀 takže za mě to byl super dárek, pak ještě dostal hasičské a policejní auto od babiček a od dedů, ale je fakt, že ho musíme mírnit, protože je ještě docela zbrklý.. Odrazeci kolo mu budeme pořizovat až Vánoce, aby ho měl potom na sezónu, zatím jezdí na motorce 😊 takže můj tip je ta vlackodraha, ale nemusí zaujmout každé dítko..

zmrzlinka
11. srp 2019

Lego Duplo 👍

nazka
11. srp 2019

@aurelie34 my dávali koloběžku a Albi tužku s knížkama..

aurelie34
autor
11. srp 2019

Díky za typy, odrázedla máme dvě, tak že to už ne. O té vláčkodráze jsem taky přemýšlela. Jakou jste pořizovali?

jessical
11. srp 2019

@aurelie34 Z Ikei

iulia
11. srp 2019

Super dárek je elektrické auto na akumulátorový pohon, ideálně koupit dvou místné.

aurelie34
autor
11. srp 2019

@iulia to už máme, ale díky

mandala
11. srp 2019

Pokud má všeho dost, koupila bych pouze ty knížky...

cuuza
11. srp 2019

U nás nejvíc frčí duplo, vlačkodraha a knížky. Takže k druhým narozeninam dostane vláček na baterky a knížky. A bagr a knizku o bagrech. Protože bagr je prostě bagr. Už aby přestali kopat u nás v ulici, všichni dělníci na nás mávají zdálky 😀

g_m
11. srp 2019

Knížky, Duplo, Albi tužku se zpívánkami. A klidně pastelky 🙂

nik1
11. srp 2019

@aurelie34 ahoj, synek bude mít taky dva a pak budou zase Vánoce . To bude krámů. Ale úplně šidit ho nemůžu, tak jsem vymyslela pár věcí a to pak rozdělím mezi narozky a Vánoce. Duplo, quietbook, albi tužku s knížkami, hrací volant do auta, pouzdro na pastelky, dřevěný metr na zeď. K narozeninám teda dostane určitě zimní bundu a dort. A taky dostane ségru. 😁

iulia
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunea
11. srp 2019

My jsme si dovolili k druhým narozeninám nedat nic, jen dort jsem pekla. Prarodiče jsme poprosili o nehmotné dárky, někteří pochopili, někteří ne, ale dopadlo to dobře. Ve dvou letech ještě nevěděl, že má k narozeninám něco dostat a věci, které potřebuje, kupujeme průběžně.

lolam10
11. srp 2019

Hlavne bych koupila neco s cim si bude hrat sam (aktivne,ne bez vas) a neco tvorit.napr.auto na baterky je skvely ale podle me ne ve 2l. neni lepsi kdyz si jezdi sam a ne se jen na to kouka?a co dostane ke 3.narozeninam?dron?jinak prakticky:u nas vedly mega block,hra kloboucku hop a drevene koleje...

sebinka123
12. srp 2019

@aurelie34 jé, my taky budeme mít začátkem října 2 roky 😁😉 u nás vede teď lego duplo, tak asi rozšíříme sbírku, miluje veškeré stavební stroje, takže nějaký bagr, akorát do ruky. Ještě asi dostane počítadlo, protože ho fascinuje počítání. Ale u takhle malého dítěte může být za týden všechno jinak a může mít úplně jiné zájmy, takže to jsou zatím jen naše plány a uvidíme, až se budou blížit narozeniny. Jinak samozřejmě si hraje se spoustou věcí, co ani nejsou hračky 😁😉

summer2012
12. srp 2019

U nás jsou teď TOP tut tut autíčka od V tech...mají malá i velká, hrají svítí, k tomu různé dráhy, stanice, rampy...k vánocům dostal velké letadlo s malým letadlem na palubě a ted k druhým narozeninám velký hasičský s malým hasičákem a od děda přibude silnice, od tety další malá autíčka...vyhraje si neskutečně a sám 😉

aurelie34
autor
12. srp 2019

@lolam10 tak elektrické auto dostal od dědy v červenci. A můžu říct že je to zatím skoro jediná věc která má fakt 100% využití. Sice ješte nejezdí sám ale já ho vozím a vydrží jezdit i hodinu. A to normálně neposedí ani minutu. Na jaře už zvládne jezdit sám, tak že za mě super dárek od dědy. Ráda bych dala synovi něco co by ho zabavilo doma, protoze se blíží zima a budeme muset být hodně doma. Teď jsme byli prakticky skoro celý den venku a tohle už nepůjde.