• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co máte v přebalovací tašce?

23. ledna 2011 
Už snad vše máme doma pro prcka připřaveno, jen přebalovací taška je zatím prázdná...holky, co v ní všechno vozíte? Je mi jasné, že plíny, čistící ubrousky, asi něco na převlečení a co dál? díky :wink:
23. led 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam měla plíny na přebalení, ubrousky, v zimě infadolan, přebalovací podložku a obyč plínu látkovou, jinak si na nic dalšího nevzpomínám :grinning:
23. led 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě přebalovací podložku bych doporučila,jinak myslím že tohle úplně stačí :wink:
23. led 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš jako tašku ke kočárku? :slight_smile:
já tam měla vždy plenky, vlh.ubrousky,mazání na prcku,krém na pusenku, náhradní oblečení, dudlík, kapky sab simplex na prdíky :grinning: , přebalovací podložku,1-2 plenky...a vše k dětské dr. :wink:(průkazku atd.) :wink:.a to je myslím všechno.později nějaké piškotky a hračku na zabavení :wink:.
23. led 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Bordel :grinning:

Plíny, ubrousky, bryndák, náhradní oblečení (jednu dobu dvoje) , přebalovací podložku, hračky, látkovou plínu, vatový tyčinky (chodíme plavat), rybilku, pro sebe bonbon bo tak něco když jsou dlouhé procházky :wink:
Počítám že do budoucnosti ještě lahev v termoobalu a tak..
23. led 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
vsechno, co tady holky pisou, plus desinfekci na ruce:slight_smile: takovou, kdy neni potreba voda, nekdy se faakt hodila.-)
23. led 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek