Co na suchou kůži na hlavičce? Olej nezabírá

aaabbbc
1. únor 2010

ahojda, čím jste se toho zbavily?vypadá to jako lupy, olej nezabírá?moc díky za info.

janulazaynab
1. únor 2010

Excipial U Lipolotio - volně prodejné. Určitě má seboreu - u nás jsme ji měli tři týdny, kdy jsme patlali vším možným, až jsme dali excipial a do tří dnů to bylo pryč 😉

cimlik
1. únor 2010

aaabbbc - u nás Excipial taky krásně zabral

pikusa
1. únor 2010

Nám dr.předepsala olejíček a za 3 dny to bylo pryč.

rimmel
1. únor 2010

my sme nedavali nic a eventuelne to odide, vyslovene nam bolo kazane aby sme s tym nic nerobili.

pikusa
1. únor 2010

No jo,to ano ale Mates to měl dost a asi ve 4 měsících jsme to mázli a bylo to pryč.

vendulka
1. únor 2010

my pouzivali a ted jeste pouzivame na oblicej
http://www.lekarna2.cz/eshop/Pece-o-dite/Detska...

momin
1. únor 2010

Holky to mate teda rychle pryc... malemu se obcas odloupne supinka jeste ted....
Jinak mazeme olejickem....

lucajdak
1. únor 2010

tak my jsme meli celou hlavu ošupinkovatou a stacilo jedno namazani olejem nasledne jsem to vykartacovala a pak do vanicky umyt mydlem nebo samponem, zkusila jsem znovu kartacovat a je pokoj 😉

soanpe
1. únor 2010

cutishelp a bioderma mají šampon na seboreu

germik
1. únor 2010

tiež mi doktorka vravela že stačí použit obyč detský olej a vykartáčovat. Nam to ale nejak prešlo samo 😅 A viem že su na to i homeopatika len neviem nazov

pikusa
1. únor 2010

No mě v lékárně dali lahvičku,je to nějaký olej a na tom naspáno...do kštice 😀 a to měl mates hlavu jako koleno 😀
Když se nám ted objeví,máznu a je to pryč.

dont_speak
1. únor 2010

Stačí olejíčkem promazat a my jsme pak ještě malému jemně kartáčkem na zuby vyčesali ty šupinky z hlavičky.

germik
1. únor 2010

pikusa 😀 😀

tymothy
1. únor 2010

My dostali Lipobázy, ale lepší na to byl dětský olejíček (takový ten modrý v maličké skleněné lahvičce). Vždycky jsem si v něm namočila konečky prstů a jemně jsem ji ty místa promasírovala a nechala to tak 2 hodinky působit, potom jsem ty šupinky vyčesala dětským kartáčkem na vlásky a nakonec při večerním koupání ten mastný olejíček, který se nevstřabal opláchla šamponem.

usounek25
1. únor 2010

taky se nám nejlépe osvědčil obyčejný olejíček - vetřít, nechat působit, poté vyčesat kartáčem a umýt. Za pár dní to bylo pryč.

nika
1. únor 2010

my na to dostali salicinový olej - lze nechat namíchat v lékárně - olivový olej a 3%salicinu. za dva dny fuč, předtím jsem se s tím měsíc pachtila - oleje, masti nic npomáhalo.

vždy jsem natřela a jemně pak vykartáčkovala. nejlepší byl hodně měkký zubní kartáček. 😀

beruska24.9.
1. únor 2010

My jsme to měli po celé hlavičce ☹ Před koupáním pořádně promastili olejem, pak krouživými pohyby vyčesali kartáčkem co šlo a při koupání pořádně umyli. Takto zopakovali pár dní za sebou a byl pokoj. Teď se objeví jen občas a v malém množství, tak prostě namastíme, vyčešeme a je pokoj.