Co pomůže na prdíky?

jitkapro
13. led 2012

Ahoj, jsou malé tři týdny a řekla bych že jo trápí dost prdíky,stále se kroutí a tlačí...až mi je jí líto. máte stím někdo zkušenosti,poraďte díky moc. 😉

polkaklarka
6. únor 2014

Nám zabírá Espumisan,kapu 5 kapiček před každým mlíčkem,kapičky jsou sladké takže přímo do pusinky a malej je má i rád :o) Nejsou návykové a můžou je mimča od narození...za tu cenu co stojí, rozhodně stojí za vyzkoušení...

parestezie
6. únor 2014

nám nepomohlo nic 🙂 jen prdění, musí se z toho proprdět :D 😵

alcaalca32
6. únor 2014

kapeme mesic espumisan a prijde mi,že přestava pomáhat.Vcera jsem zkusila Baby calm a zatim dobrý..Na Bio gaiu jsem dostala dobrou recenzi,ale nechávám si ji v záloze..

luciksima
6. únor 2014

nám pomohla jen bio gaia a rektární rourka jinak nic..

janapavlik
6. únor 2014

Možná trochu pomohly kapky Infacol, ale hlavně čas.... Malé jsou 3 měsíce a zdá se, že prdíky jsou za námi 😉

mamasara
7. říj 2015

U nás nakonec zabraly kapičky a pohyb nebo polohování.
Kapeme Espumisan před každým krmením, k tomu před jídlem cvičíme nožičkama nebo dáme na chvíli na bříško...nebo masáž bříška. Super jsou i úlevové polohy - u nás funguje klubíčko...a po Espumisanu jdou prdíky pěkně ven.

lucienn5
11. pro 2015

Naše malá taky měla problémy s nadýmáním, bolestí bříška a kolikami. Naštěstí s tím moje kamarádky měly zkušenosti a doporučily mi kapky Coliprev, které zabraly téměř okamžitě. teď nám bylo 6 měsíců, tak postupně vysazujeme a zatím vše v pohodě 🙂

welunka
19. pro 2015

JJ prdíky tak nějak prý přejdou po 3. měsíci. Našeho malého (měsíc) tedy trápí dost, vyzkoušeli jsme už sab simplex - pomáhal jen pár dní. Espumizan nepomohl snad vúbec malý po něm přestal kakat a řval jako tur, infacol mu pomohl opravdu krátkodobě..... takže nám zbyly jen masáže bříška a cvičení s nožkami ... po každém kojení bojujeme ☹ někdy se uklidní za hodinu někdy vůbec, docela pomáhá klubíčkování a houpání v náručí.