• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co použít u 3-měs. kojence jako ochranu před klíšťaty?

17. května 2008 
mate, prosim informace co lze pouzit u 3-mes. kojence jako ochranu pred klistaty? jezdime casto do prirody.
16. kvě 2008 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak podla mna asi nic...ved to je este malinke..co chces na male miminko nastriekat nejaku chemikaliu?? :confused: ...ved istotne ho nepolozis niekde do travy ...
16. kvě 2008 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
nikitazak jedine sietku ak pomoze ale striekat alebo natierat urcite nicim
16. kvě 2008 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky si myslím, že nic na tak malého prcka. Moje Natálka už klíště měla :unamused:
16. kvě 2008 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě by zajímalo od kdy se může nechat očkovat proti klíštatum?
16. kvě 2008 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Lukin kde k němu přišla? vždyť je ještě malinká :wink: ....nevím od kdy se muže očkovat ale idealní je pry věk kolem 2 let :wink:
16. kvě 2008 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
myslím že jen prevence nenechávata ho dlouho ležet třeba na dece v trávě apod..jo a bacha na zvířata jako psi atak po nich to taky hodně leze ..jinak pečlivě prohlížet :slight_smile:
16. kvě 2008 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
holky proti klíštatům se nočkuje, ale proti klíštové encefalitidě..což je jedna z nemocí co klíště přenáší..no určitě po tom druhém roku kdy mají ukončené povinné očkování...
16. kvě 2008 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
zanetka: No to kdybych věděla. Ale vím, že ho chytla v kočárku. Možná to klíště skočilo do kočárku ze stromu (což prý ale na stromech moc nebývají), nebo jsem s ním byla nazahradě, takže možná vyskákalo z trávu po kočárku k Natálce :sweat_smile:
16. kvě 2008 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
lukin mne sa zda ze na lieskach klieste byvaju takze kludne sa mohlo stat ze z nejakeho stromu skocil, ale treba davat bacha, tiez chodime k nasim na zahradu casto ale zatial sme nic nemali
16. kvě 2008 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, já jsem pro Nellušku volila Pufíka ve spreji, ale stříkám ji to na nohavice a ponožky, když jdem do trávy;) Na obalu není uvedeno odkdy lze použít, jen to že je to pro děti:slight_smile:
16. kvě 2008 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
my sme boli tiez na vylete v rizikovej oblasti, tak som kupila detsky OFF, poradili mi to v lekarni, dcerka ma cochvila 1 rocik, tiez som to nastriekala na ponozky, topanky a nohavice, nie priamo na pokozku...podla mna su tie "kliestove" choroby vacsie riziko ako par streknuti :frowning2:
16. kvě 2008 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.Tak naše doktorka nám doporučila denně jednu tabletu bekomplexu,dá se koupit volně v lékárně.Prý po tom smrdí kůže a klíšťata to odpuzuje.Můžu potvrdit:slight_smile:.Říkala rozpustit v trošce vody a dat na lžičce.Nám už je devět měsíců,tak rozdrtim a dávám do jídla,ne do celé porce,ale do jedné lžičky,aby to hned spolkla,je to hořké.
17. kvě 2008 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, o tom bekomlexu sem už taky slyšela. Já koupila Kiss silver repelentní krém. Tak uvidíme, jak bude fungovat. :sweat_smile:
17. kvě 2008 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
moje malá měla klíště ve 2měs. :confounded:
manžel se starší dcerou byli na houbách, jeli autem a v autě ten hazl malej musel na malou druhý den přelézt. našla jsem ho brzo, protože jsme přijeli domů a já šla za hodinku koupat, ani nebylo moc přisáté, ale stejně!
nevím, na co na světě vůbec takový hajzlíci jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2008 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek